Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor is csak dominancia a...

Akkor is csak dominancia a kutyáknál a plüss állat megbecstelenítése, ha kan kutyusnál "sikerrel végződik"?

Figyelt kérdés

Tehát a kan kutyus az akció végén ejakulál is. Ilyen esetben is CSAK diminanciáról szól?

Az miért annyira lehetetlen, hogy élvezi is?

Megjegyzem nem az én kutyámról van szó, nem kérek nevelési tanácsokat.


2019. febr. 24. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párzási ösztön. Ha mikor elkezdi rászól a gazdi azzal általában kizökkenti. Meg ezért is szokták ivartalanítást javasolni.
2019. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben sem az élvezet játszik közre, hanem az, hogy megőrül a hormonoktól. Valószínűleg a közelben tüzelő szuka van, akinek folyamatosan érzi a szagát, folyamatosan ingerli, folyamatosan izgalmi állapotban tartja.

Ha mindenáron emberi hasonlatot szeretnél, akkor képzeld el, hogy egy szexi csaj eljátszik veled ott lent, majd mielőtt a végére érnél, abbahagyja. Mikor megnyugszol, kezdi elölről. És megint. És megint. Persze, hogy a végén már apróságtól robbansz, de addigra fáj, feszit, szenvedsz, minden bajod van. És nem élvezet lesz, hanem megkönnyebbülés.

Na, a kutyára pont ilyen hatással van a tüzelő nőstény, akihez nem fér hozzá, sőt, sokkal durvábban. Nem véletlen, hogy a kanok akár halálos sérüléseket is képesek okozni maguknak, csakhogy szukához jussanak.

2019. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok hetero, de amúgy nyitott az új dolgokra, szóval oké. :D
2019. febr. 24. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel sehol nem írod a nemed és hogy melyik nemhez vonzodsz nem kell meglepődni ha az ember a saját fantáziára bizza hogy férfival vagy nővel kommunikál virtualisan. Mivel nő vagy nyugodtan képzeld el a kedves válaszoló válaszát úgy hogy a csaj van folyamat ingerelve de a csúcsra sose ér fel.
2019. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a párzási ösztönre tippelnék, bennük van maga a mozdulat, akár még az ivartalanítás után is! Ivartalanított kandúr macskáknál legalábbis tapasztaltam ilyet: nőstény macskát, vagy plüssállatot próbáltak meg "magukévá tenni" a már régen ivartalanított kandúrok.
2019. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem élvezi. Ha ejakulál is, az nyilván azért van mert ivaros.
2019. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!