Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóljak a szomszédnak, hogy...

Szóljak a szomszédnak, hogy egész nap vonyíkol a kutyája?

Figyelt kérdés
Vagy legyek türelemmel?
2019. febr. 26. 13:44
 1/7 anonim válasza:
21%
Szia! Szerintem csak akkor szólj, ha már nagyon nem bírod! Én szóltam tavaly, hogy a 2 hónapos kislányom nem tud aludni, mert a szobafal másik végén egésznap ugat a 2 kutyája! Ez az igazi őstulok annyit válaszolt, hogy: "a Te babád sírással, az enyéim ugatással jeleznek!" mondhatom, nem hagytam szó nélkül, azóta beszélő viszonyban sem vagyunk.. És persze a 2 kutya továbbra is ugat reggeltől estig.. Ennek már egy éve..
2019. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, szólj.
2019. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Birom még, nem arról van szó. De valami babakutya lehet még, aztán annyi eszük nem volt, hogy folyamatosan szoktassák a magányhoz. Nem akarok a kutyával kitolni, ha kinövi, akkor nem baj, csak nem vagyok benne biztos, hogy így nem lesz e nagykorában folyamatosan ugató kutya magányában.

Kinövi szerintetek, vagy szóljak, hogy csírájában fojtsák el?

2019. febr. 26. 14:12
 4/7 anonim válasza:
78%
Nem,nem fogja kinőni. Mi is ebben reménykedtünk,de amikor megnő,csak rosszabb lesz,mert még hangosabb és még vonyítósabb lesz. Szerintem szólj,persze ne ronts rá,mert azt a kutyatartók nagyon rossz néven veszik.
2019. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%

Babakutya🥰🥰🥰

Szólni szólj mindenképpen,ha zavar

2019. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj, mert nem biztos, hogy tud róla. Én tudni akarnám, mert csak úgy tudok tenni ellene.
2019. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tud róla?

Én örülnék, ha szólna valaki. Sokszor gondolkodtam, mikor kicsi volt a kutyánk, hogy mit csinálhat, ha nem vagyunk otthon (mert minket vad ugatással üdvözölt hazaérkezésnél, és jelzett is, ha valaki az ajtó előtt ment el). Csak nálunk nem volt olyan szomszédi viszony, hogy rákérdezzek.

2019. febr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!