Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyna lehetek újra falkavezér...

Hogyna lehetek újra falkavezér egy 8 éves kutyánál?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Apró kis trükkök...te mész ki előbb az ajtón, nem cibál pórázon, nem előz be. Vagy néha játszd el hogy eszel a kajájából és aztán add oda neki. Illetve azz is lehet, hogy akkor jöhet oda hozzá simiért ha te hívod, különben nincs simi. Mindig te invitáld őt játszani, ne fordítva...pfu még rengeteg ilyen dolog van.
2019. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 compactegon ***** válasza:

Vannak ezek a praktikák, amiket az első leírt. Első kutyámnál én is túl nagy jelentőséget tulajdonítottam ezeknek.

Két dolog: tiltsd a nem kívánt viselkedést, és jutalmazd a pozitívat. Pusztán határozottnak kell lenned (nem tűnnöd). Persze a kívánt siker függ a kutya dominanciára való hajlamától, esetleg fajtától és előélettől mindenképp. Sok sikert hozzá!

2019. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen foglald el a vackát, de ő a tiedbe ne mehessen. Vedd el evés közben a tálját. Meg amit előttem írtak.
2019. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!