Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp (ok) közel azonos,...

Melyik táp (ok) közel azonos, elfogadható minőségűek mint a brit vagy a josera, de árban v. mivel olcsóbb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Brit prémium vagy brit prémium by nature. Ne tévesszen meg a név, olcsóbb, mint a brit, az összetétel viszont hasonlóan jó.
2019. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Melyik az a drágább Brit?A Brit Care?Vagy melyik Brit drágább mint a Brit prémium by nature?
2019. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A brit care drágább mint a brit prémium.
2019. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, abc-zoo-n most remek árai vannak a Brit prémiumnak, ennél olcsóbb, de ugyanilyen jó tápot keresve sem találtam. Zoofaston szintén baromi olcsó, némelyik változata 530 ft/kg!


[link]



Ez pl. 620 ft/kg


Ugyanilyen árban jó még a Fitmin meg a Bosch némelyik típusa. Vagy esetleg a Decathlonban árult Solognac, az picit olcsóbb is. De ha a minőséget nézzük...magasan nyer a Brit ennyi pénzért.

Szóval szerintem webáruházat válts, ne tápot, talán ezt tudnám tanácsolni.

2019. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Calibra akciósan 520-ért:


[link]


Korrekt táp így ránézésre.

2019. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!