Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falusi "házkörüli teendőkre"...

Falusi "házkörüli teendőkre" milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
Kártevők megfogására, jelzésre, esetleg mosómedve vadászatra nagy portán
2019. márc. 3. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vizsla vagy németjuhász!
2019. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a jack russel terrier kifejezezten jó patkány, hörcsög vadász. Mondjuk a mosómedvévek nem tudom, hogy a termete miatt megbirkózna-e, de elég szívós kutyák.

Ha nagyobb termetűt szeretnél, akkor én a német juhászt is tudom ajánlani (jó zsákmányösztönük van és általában jelzőkutyának is nagyon alkalmasak)

2019. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

#1-re ne hallgass

Vizslát könyörgöm NE!!!

Házőrzésre kivágott vert vizslát fogadtam be, remélem mondanom se kell hogy mennyire összetörte a lelkét, ők nem erre valók.

Németjuhász se. Ők munkakutyák.


Remélem attól hogy falura veszed napi séta, minőségű élet meglesz neki. Ha kint szeretnéd tartani akkor mindenképpen csak közepes, de inkább nagytestű, hosszúszőrű kutyát válassz.

Egyébként mit tudsz neki biztosítani?:)

2019. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol èlsz? Hol kell mosómedvére vadàszni?


Nekem mudi van,szuper patkányirtó a kutya. De a mosómedve szerintem nagy lenne neki. Valami nagyobb testű kutyában gondolkozzál!

2019. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mudim van. A haszonállatokat nem bántja, de sem nyest, sem róka, sem idegen macska nem jön be tőle a telekre.

Gondolom a mosómedvét sem engedné, de nálunk nincs ilyen állat.

2019. márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!