Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeret a saját kutyánk?

Miért nem szeret a saját kutyánk?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól elvagyok az állatokkal.A szomszéd macskája imád,a másik szomszéd kutyája is odajön a kerítéshez,hogy simogassam.

De a saját kutyánk nem szeret.Nem lehet megsimogatni.Ma még sétálni sem volt hajlandó eljönni velem.Egyedül csak akkor jön oda hozzám,ha kaját adnék neki.Németjuhász.

A szomszéd német juhász sokkal sokkal kedvesebb hozzánk,mint a miénk.De még a szomszéd macska is odajön hozzám magától,ha meglátja,hogy kint vagyok az utcán és alig tudom magamról levakarni.

Ez a kutya meg csak apámmal törődik,én soha nem érdekeltem.5 éves.



2019. márc. 3. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi korában foglalkoztál vele? Jàtszottatok, tanítgattad vagy csak szimplán elmentèl mellette?

Ha nem kifejezetten foglalkoztàl vele, akkor megszokta, hogy nem kérsz belőle.

De a szomszéd kutyàja is lehet szimplán csak jobban van szocializàlva, ezért menne oda.

Akár az is lehet, hogy ilyen a jelleme. Tudom nagy szó, de az állatoknak is van egyénisége és ugyan úgy éreznek szimpàtiàt. Lehet szimplàn nem tart tèged szimpatikusnak vagy csak egy gazdásabb beállítottsàgú.

2019. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egygazdás kutya. Van ilyen.
2019. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!