Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy boxot a kiskutyámna...

Vettem egy boxot a kiskutyámnak. Szeretném mindenhova magammal vinni, de sajnos vezetés közben nem tudok rá figyelni. Sajnos nem marad meg benne annak ellenére, h. fokozatosan próbáltam hozzászoktatni. Mi tévő legyek h. megmaradjon benne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan próbáltad? Jutalom falatkákkal? Esetleg tehetsz be neki rongyot, a kedvenc játékát. Akkor sem marad bent?
2010. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Boxot? azt be lehet zárni nem? Ha nem, akkor ugyanott vagy mint nélküle.
2010. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Tegyél be egy nagy műcsontot neki, zárd be az ajtót és ne foglalkozz vele, ha hisztizik. Majd elunja.
2010. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Otthon próbáld először beleszoktatni.

Balesetveszélyes, ha nem a vezetésre, hanem a kutyára figyelsz.

2010. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyen otthon is kinyitva. Vacsora benne. Vidd többször olyan helyre, ahol kivétel után lehet futkározni, akár vizeskedni. Tehát pozitív élmény legyen számára, ha elindultok.
2010. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Nem szoktam itthon a boxot használni.

Viszont mindegyik kutyám örömmel ugrik bele, mert tudják, hogy valami jó dolog fog következni, ha kocsival megyünk valahová.

Lehet, hogy első alkalommal kicsit cirkuszol, a a hangzavart el lehet viselni. Másodszorra már tudja, hogy felesleges.

2010. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bele teszed a boxba utazáskor, és nem törődsz vele, figyelsz a vezetésre. Ha nem kap figyelmet a hisztijével, magától abba fogja hagyni.
2010. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A box-hoz már otthon szoktasd hozzá. Mindig legyen elöl, akár lehet az is a fekhelye :)

Megtanulja, hogy az egy biztonságos hely a számára. Utána rakd be a kocsiba a boxot és bele a kutyát. Ne indítsd el az autót, csak hagyd benne egy-két órára.

Ezt a tippet pont a hétvégén kaptam a kutyaoktatónktól :)

2010. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!