Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kevesebbet tudok foglalkozni...

Kevesebbet tudok foglalkozni a kutyammal, ki fog szeretni belolem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanaban eleg sok tanulni valom van es kevesebbet tudok foglalkozni a kutyammal

De mielott elmegyek iskola elviszem setalni teny, hogy annyit, hogy elvegezze a dolgat

Hazajovok akkor mar elviszem fel orara, futok vele picit.

De amikor hazajovunk es nekiallok tanulni, odajon, hozza a labdat, es szomoruan nez ram, latom rajta, hogy szomoru.. este megint setalok vele kb 15 percet, megszeretgetem, kicsit dobalom a labdat.. de joval kevesebb ez mint amit eddig kapott..

Amugy annyi jateka van mint egen a csillag, vannak ilyen ragokaja, ami eheto malacful stb de nem koti le, velem akar lenni

Tippek, hogy mit tudnek tenni?

Engem szeret a legjobban a csalad tobbi tagja nem nagyon foglalkozik vele csak setalni viszik

Amugy egy yorkirol van szo


2019. márc. 7. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Unatkozni fog, rombolni, szökni, neveletlen lesz.


A 3 hörcsögömmel foglalkozok összesen napi 25-30 percet...

2019. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tud megszokni, nem neveletlen.. foglalkozok vele de inkabb csak este

De a seta megvan neki

2019. márc. 7. 17:08
 3/5 anonim válasza:
95%
Tény hogy szegény unatkozik de biztos tekintettel van arra hogy a tanulmányaid miatt mos kicsit hátra szorul a fontossági sorrendben :) Én amúgy azt csináltam a kutyusommal hogy vele tanultam,leültem mellé és felmondtam neki a tanulnivalót. Hatásos,komolyan jobban megjegyzed az anyagot a kutyus pedig azt érzi hogy beszélgetsz vele és foglalkozol vele.
2019. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaaj ez nagyon jo otlet, koszonom 😊
2019. márc. 7. 17:42
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ne izgulj emiatt.Én amikor elköltöztem otthonról sajnos otthon kellett hagynom a kutyusomat anyukáméknál( ahol jobb is neki mivel kert van mi meg lakásban élünk) és mikor hazamegyek ugyanúgy örül nekem mint amikor otthon éltem..szóval nem fog kiszeretni belőled :)
2019. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!