Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan jobb a kutyának?

Hogyan jobb a kutyának?

Figyelt kérdés

Van egy kistestű kutyám, falun lakunk.

Én ősszel beköltöztem a városba és csak hétvégén találkozunk (itthon van a szüleimmel és egy kinti kutyával) viszont szemmel láthatóan engem szeret a legjobban.

Most 2 hétig nálam volt a városban(2 macskank is van , a városba, -öket is nagyon imádja), nagyon tetszet neki viszont mikor haza jött falura itt is ÓRIÁSI volt az öröm. (Az utazást nem nagyon szereti, de naprol napra egyre jobban megszokja és már a hordozónak is nagyon örül)

Az megoldás lenne ha hétköznap velem lenne a várósba és hétvégén haza jönnénk busszal (30km az út) és hétfőn reggel megint menni együtt a városba???

Vagy maradjon itthon a szüleimmel??


Nem tudom hogy neki mi lenne a jobb :(((


A helyesírásért elnézést kérek. Szlovákiaban élek


2019. márc. 10. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha megoldható az ingázás, akkor mindenképpen jobb lenne neki melletted, és hétvégén falun.

Egyrészt a gazdája mellett a helye, és ha téged szeret jobban, akkor ez evidens, hogy veled legyen.

Mármint ha nem okoz problémát se az utaztatása, se az, hogy napi szinten sétáltasd, mikor a városban vagy.


Másrészt a változatosság, az ingergazdag környezet, a szocializálódás, új dolgok megismerése, stb , ez mint nagyban hozzájárul egy kiegyensúlyozott élethez!

2019. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!