Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos kutyának felnött táp?

8 hónapos kutyának felnött táp?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Találtam egy tápot és a felnőtt verziója sokkal olcsóbb.

[link]


és van egy kölyök verziója is:

[link]


szerintetek lenne valami baj ha a felnöttet kapná? összetevőknél nem látok nagyon különbséget.


2019. márc. 11. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha max középméretű lesz, akkor igen.
2019. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lenne. Nem láttál különbséget? Mi a fenét néztél? Más a fehérje és a zsírtartalom, teljesen mások a vitamin és nyomelem mennyiségek is.
2019. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a fehérje eltérés tökre lényegtelen, hiszen mind a kettő ideális felnőttnek és kölyöknek egyaránt. Főleg mivel a fehérje minősége a hal miatt bőven jobb összetételű mintha valami szárnyas fehérje lenne.


Az ásványi anyagos részt benéztem elég durván valóban. Így akkor kénytelen leszek kétezret rátenni az összegre. tudom, fillérbszó vagyok :D

2019. márc. 11. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Adjál neki húst is, sokkal olcsóbb, és természetesebb táplálék.
2019. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fehérje eltérés azért nem mindegy, mert abból épülnek a szövetek, izomzat. Egy adott kutyának ezért kölyökként mindig több fehérje (és kalória) kell mint felnőttként, azaz vagy több étel, vagy magasabb fehérjetartalom.
2019. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze de az a feherje mennyiseg kb annyit erhet ha nem tobbet mint egy csirkes tap 30-32%os feherjeje mivel a hal feherje aminosav bazisanak egymashoz viszonyitott erteke sokkal kedvezobb. Sokkal jobban szivodik fel.


Mindenesetre mar megrendeltem a kolyoktapot. Meglepoen jo tapnak nez ki osszetevok alapjan. Ar ertek alapjan sztem odaveri az osszes hasonlo arszegmensu tapokat.

2019. márc. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!