Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MI az igazság abban, hogy a...

MI az igazság abban, hogy a kutya autóban történő szállításához is szükséges valamiféle vizsga? Most jött be.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nagytestű kutyának hátul el kell keríteni egy részt, nem ugrálhat összevissza a kocsiban menet közben. Kistestűre póráz kell. Hallottam olyant, hogy a kalaptartón fekvő puli hirtelen fékezésnél előrezuhant és eltörte a gazdája nyakát. Felcsapódtak egy fára, meghaltak.
2010. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
Jogosítvány? :))
2010. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első:


Sztem nem valószínő hogy a kutya miatt tört el a gazdája nyaka főleg ha egy fának csapódtak xD

Hát igen egy jogsi nemárt azért ha autót vezetsz :D De ezen kívül nincs szabályozás , de célszerű úgy vinni hogy ne tudjon mászkálni.(mondjuk boxba rakni)

2010. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem célszerű, kötelező. Box, elkerített (hálós) rész, vagy kutyahám biztonsági övbe kapcsolva. Ez a három lehetőség van.
2010. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes , nekem egyik sem volt , kutya az első ülésen és a rendőröket akikkel találkoztam nem zavarta.(mondjuk csak 2km-t mentem)
2010. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:

Tökmindegy, hogy 2 kmt mentél vagy 102-t. A rendőr ezt nem kérdezi.

Egyébként nekem sem szóltak még soha. Némelyik kutyám boxban van, némelyik meg akkor nyugodt, ha az anyósülésen szundikál mellettem.

2010. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én kutyám pórázon van és mindig a hátsó ülés elötti lábtartó részen lennt fekszik, ott aztán senki nyakát nem töri és előre-hátra zuhanni sem tud.
2010. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:30-as vagyok. Engem állítottak meg már rendőrök, direkt csak a kutya miatt. Csomagtartóban utazott (kombi autó), olyan nagy benga jószág, hogyha vért izzadna, akkor sem tudná átpréselni magát előre. A rendőrök mégis kötözködtek vagy negyed órát velem. Én azóta hámot és biztonsági övet használok a kutyához.

Az egész csak a rendőr kutyákhoz való hozzáállásán múlik, sajnos joga van megbüntetni.

2010. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
Persze, rend őre válogatja. Jártam már úgy, hogy engem akart megbüntetni, mert nem volt bekapcsolva a biztonsági övem, de a kutyám kihajolt az ablakon és képennyalta, ezért megkegyelmezett. :))
2010. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!