Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Riadt már fel a kutyád rossz...

Riadt már fel a kutyád rossz álomból úgy, hogy ti nem piszkáltátok meg egyébként? Azoknak a kutyáknak is vannak rossz álmaik, akiket mindig szerető közeg vett körül kicsi koruktól?

Figyelt kérdés
Tegnap este elbóbiskolt a kutyám, és valami rosszat álmodhatott, mert hirtelen hörögve felriadt, mint hogyha verekedett volna álmában. Utána megnyalogatta a kezemet, és visszaaludt. Mentett kutya egyébként, nem ismert az előélete.
2019. márc. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

Az enyém 4 hetes kora óta velem van. Elég szuper élete van, de neki is vannak rémálmai. Szokott vonyítani is álmában.

De jókat is szokott. Van, hogy vigyorog, csóvál, fut vagy csámcsog álmában.

Rossz álom esetén mindig megyek oda hozzá, hogy megnyugtassam.

2019. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan kutyusnak is lehet rossz álma akit egész életében jó körülmények között van, mert mondjuk fél az állatorvostól rossz élmény neki és arról álmodik. Az én kutyusomat fel szoktam ébreszteni nem hagyom sírjon.
2019. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan mint az embereknel. Jol elsz jo korulmenyek kozott es megis vannak remalmaid es szep almaid is. Nekem macskam is riadt mar fel es kutyam is almaban, nagy allatbarat vagyok es imadom oket, mindenuk megvan ugyhogy ilyen helyzetben is elofordul bizony. Nyilvan amelyik allatot bantalmazzak annak gyakoribb a remalma de igy is neha elofordul
2019. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még érheti stressz a kutyát, mert jó körülmények között van, szeretik. Pl. lát az utcán egy nagyobb kutyát felé közeledni valamelyik séta alkalmával, vagy egy autót, és azt visszaálmodja. Vagy akár az elég stresszt okozhat neki, ha egyedül marad a lakásban, és akkor arról álmodik, hogy a gazdi egyedül hagyta.
2019. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miénk is szokott néha. Kiskoratol van velünk, úgy hogy nem rossz emlékek miatt.
2019. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!