Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze őket?

Hogyan szoktassam össze őket?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, van egy 8 éves macskánk, fiú, ivartalanított.

Szeretnék egy kutyuskát, max. 2 éves, menhelyi kutya lesz. A fajtát még nem tudom, de a nemét sem.

Hogyan szoktassam őket össze.


2010. júl. 3. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így:

Szia Garfield ez itt Ubul ezentúl velünk fog lakni :D.

De viccet félretéve nekem a 9 éves cicámnak nem volt semmi baja a kutyussal. Ha nálad se kapnak össze az első néhány héten akkor király vagy ha nem akkor mindig apránként engedd egymáshoz öket és egyik se lássa azt hogy a másikat jobban szereted ez nagyon fontos mert esetleg a cica úgy érezheti hogy túl öreg és le akarjátok cserélni vagy a kutyus nem fogad el falkavezérnek stb. ja igen és ez egy hasznos link lehet hogyan neveld a kutyust. [link]

2010. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok ezt is ajánlom [link]
2010. júl. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :-)

Azt kifelejtettem, hogy a macskám elég harapós, karmolós.Félek, hogy kimarja a kutyuska szemét....

2010. júl. 3. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát kölyök kutyát könnyebb lenne összeszoktatni a macsekkal. Vagy fordítva, felnőtt kutyához hozni egy macskát.


Ez így nehéz ügy lesz, én úgy csinálnám haza viszem a kutyát, és nem azonnal ráengedni a macskára, hanem hagyni, hagy szaglássza meg, ha egymásnak akarnak ugrani, akkor szét kell választani őket, a lényeg a fokozatosság, nem pedig egyből összezárni őket.


A másik, hogy ahol két kedvenc van, féltékenyek lesznek egymásra. A kutya is a macskára, és fordítva. Oda kell figyelni, hogy minél kevesebb okuk legyen a féltékenykedésre.

2010. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!