Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idén ilyen durván kezdődik a...

Idén ilyen durván kezdődik a kullancs szezon?

Figyelt kérdés
3 nap alatt vagy 8 db kullancs volt a kutyában, a nyaka körül, pedig rendszeresen van csepegtetővel kezelve.
2019. márc. 13. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős kutyáján már január végén volt kullancs és a védekezés ellenére két hete az enyémből is szedtem már ki, úgyhogy attól tartok, a tél nem ritkította meg őket eléggé, a melegebb idő miatt pedig már aktívak is. Nem túl biztató :(.
2019. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagy az esélye hogy fertőzöttek még most nem?
2019. márc. 13. 15:51
 3/6 A kérdező kommentje:

Tickless - t használ valaki?

[link]


Erre gondoltam

2019. márc. 13. 15:59
 4/6 anonim válasza:
Az én macskám a már volt közvetlenül a kulancsnyakorv alatt. Pedig új és jó minőségű nyakorv
2019. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám használja, és nekünk nagyon bevált. Eddig egyetlen egy kullancsot sem találtam benne. Szóval én ajánlom. :)
2019. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha veszek rá egy bolha nyakörvet nem lesz baja? ( arra ertem hogy csepegtetve is van+ rajta van a nyakörv is)
2019. márc. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!