Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek valódi és jó...

Van valakinek valódi és jó tapasztalata cane corso kennelről?

Figyelt kérdés

Keresgéltem őket, itt is néztem c. corsós kérdéseket, de nem lettem bölcsebb. A tenyésztők honlapjai nem sugároznak bizalmat, elhanyagoltak, nincsenek aktualizálva (egy adott hírt talán a terveikről, de mivel évszámot nem írtak, csak sejtem), és az oltásokon, féreghajtásokon kívül nem írtak semmilyen szűrővizsgálatról az eladni kívánt kutyáikhoz.


Tudtok biztosan lelkiismeretes kennelt, ahol egyformán fontos az idegrendszeri és az egyéb anatómiai épség, mint pl. a dp. kiiktatása?



2019. márc. 14. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Schindler Lászlót ajánlanám.

Én azt vettem észre, hogy ahogyan a fészbúk teret nyert, egyre inkább elhanyagolják a honlapokat, és inkább a fészre helyezik a hangsúlyt. Ott nézd meg inkább.

2019. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 donne ***** válasza:
Facebookon, ha csatlakozol cane corsos csoportokhoz, ott sok tenyésztőt találsz, és az adatlapjuk sok mindent elárul+ott szoktak hirdetni is!!
2019. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!