Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi kennel, tudnivalók?

Mudi kennel, tudnivalók?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam rá a kutyafajtára nagyom szimpatikus, de nemvtudom melyik az a kennel ami tényleg megnízható. Valaki tapasztalat alapján? És egy rövid mudi vélemén?

2019. márc. 15. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Góbételki eszes, Bal-Aton kincse.

Ezt a két kennelt tudnám ajánlani. Legalábbis ha most vennék kiskutyát, csak ez a kettő jöhetne szóba.

Nekem a mudi a szerelem fajtám. Kettő van, már nem fiatal egyik sem.

Egygazdások, ragaszkodóak, beépített póráz van bennük. Nagyon ritkán használunk pórázt, mert 2-3 méternél nem mennek messzebb tőlem.

Pörgősek és nem szabad elfelejteni, hogy munkakutyák, nem ölebek. Napi foglalkozást, sétát, munkát igényelnek. Nekem állatok mellett vannak, soha nem bántanak egy csirkét sem.

A hangjuk valami borzasztó :D

Erős területvédő ösztönnel rendelkeznek. A kapu előtt megálló idegeneket nem hagyják szó nélkül.

2019. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Acsai Vértes kennelben születnek nemsokára, őket merem ajánlani. A Góbételki és a Bal-Aton is kiváló választás.

Nekem a Mudi A Kutya. :) Nem lesz más. Sok fajtával találkozom, sok kutyás ismerősöm van és tartottam már más fajtát. Bátran ki merem jelenteni, hogy a Mudi különleges.

2019. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!