Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félős a kutyám mit kezdjek vele?

Attila222 kérdése:

Félős a kutyám mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Be van tanitva meg minden de fél már próbáltam sok mindent vele mondjuk ki vittem itet este szóltam haveroknak hogy kiabaljanak meg stb. És a kutyám nem hogy ugatot volna hanem le feküdt és nyüszitet.... Rottweiler, szuka, 16 hónapos...kerlek segítsetek mit tegyek vele....elore is köszönöm a válaszokat <3

2019. márc. 15. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Honnan vetted? Ismerted a szülei természetét?
2019. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Találtuk neten de kiskoratol tanítottam, és nem nem ismertem
2019. márc. 15. 15:39
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Menjetek suliba. A mi beszari menhelyesünket ez hozta rendbe. Még mindig félősebb a kelleténél, de már nincs olyan pl, hogy egy random járdán hagyott papírzacskó mellett is fél óra könyörgésbe kerül elmenni.
2019. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már voltunk vele suliban de nem lett jobb,nem lehet hogy azért mert még fiatal? Mert nappal nem fel csak este
2019. márc. 15. 15:51
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy gondolom sikerült egy ideggyenge szaporítós rottweilert venned ami ilyen is marad. Nem lesz igazi Rottweiler a viselkedését illetően.
2019. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem ismered a születési körülményeit. Gyengébb idegrendszerű és kész. Nem fog attól bátrabb lenni, hogy ordítoztatod a haverjaidat. Főleg nem, ha a "kivittem" azt jelenti, az otthonán kívül volt.

Mit akarsz tőle? Támadnia kellene mindenre, ami él és mozog, mert roti?

Talált kutya egyébként sem valószínű, hogy tiszta roti. Úgy meg ki tudja, milyen fajta került bele még.

2019. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nappal véd agresszív vagy is véd meg minden szót fogad de este fél ha otthon is van és igen van benne cane corso is azt el is felejtetem írni... Mert be van tanitva hogy vedjen engem meg minden de este fél nagyon
2019. márc. 15. 16:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, udvaron él. Simán érhette kölyökkorában éjjel valami , amitől benne maradt, hogy a sötétséggel jön a fájdalom, ijedtség, bármi.
2019. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudok valamit elébe tenni vagy ne erőltesem?
2019. márc. 15. 17:57
 10/15 A kérdező kommentje:
Ellene *
2019. márc. 15. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!