Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész éjjel ugat a kutyám. A...

Attila222 kérdése:

Egész éjjel ugat a kutyám. A hangos hangoktol meg ilyed vagy ha nincs is ott semmi akkor is mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg nyávogni.
2019. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Zárd be.
2019. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Vagy elzárod, vagy ugatásgátló nyakörvet próbálsz használni.A legtöbb helyen, ha jelzésképen ugatnak éjjel a kutyák, még elviseli a legtöbb szomszéd. De a folyamatos ugatás már ki szokta csapni a biztosítékot.
2019. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Első körben tanulj meg helyesen írni, mert valami ocsmány ez az egy mondat is.


Mennyit foglalkozol vele? Mennyit mozgatod egy nap? Mennyire fárasztod le agyban és ösztönszinten naponta? Mennyire szocializáltad?

2019. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat csak nem vagyok magyar ember :'(


Sokat szokok vele foglalkozni...be van tanitva meg minden...szot fogad csak el jön a este és akkor egész este ugat...es fel a hirtelen hangoktol tudod valamit ellene tenni? Ha be zarnam mit segítene?

2019. márc. 15. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem segítene ha bezárnád. Mennyit viszed sétálni egy nap?
2019. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mostanában kevésszer mivel nem vagyok sokat otthon de anno sokszor szoktam de akkor is szokta csinálni akkor is pont ilyen volt mind most
2019. márc. 15. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van olyan építményed, ahol kényelmesen elvan éjjel a kutya vízzel, fekhellyel, megpróbálhatod bezárni éjszakára. Persze, lehet, tiltakozni fog eleinte a bezárás ellen. Az ürítést is meg kell szoknia, hogy éjszakára visszatartsa. Tehetsz be neki játékot, rágni valót, de keveset.
2019. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neked van a félős rotikeveréked?
2019. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen nekem van köszönöm mindenkinek a válaszokat ❤️ és a segítséget
2019. márc. 15. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!