Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyaban tobb...

Hogy lehet egy kutyaban tobb szaz kullancs?

Figyelt kérdés

Sok video van fent, ahol egy kutyaban sok szaz bolha van. Ez hogy lehet? Hogy szed ossze ennyit? Vagy rajta szaporodnak? De olyat a kullancs nem szokott, nem? Leesik, mikor megszivja magat.

Vagy megsem?



2019. márc. 15. 22:17
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
90%
De le esik, viszont az hogy 1 m2-en hány kullancs van nincs szabályozva, ha szerencsétlen helyen mászkál a kutya nem csak egy kullancs fog rá mászni.
2019. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Most bolha vagy kullancs? Mert hol ezt említed hol azt. Bolhából el tudom képzelni, kullancsból azért ez durva. Egyébként szaporodik, bár nem kutyában láttam ilyent hanem sünben.
2019. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha látnád, hogy nálunk mi van felénk a mezőn nyár idején, akkor nem kételkednél benne. :) Jó, a több száz nagyon erős túlzás, de gondolom te sem szó szerint értetted.
2019. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kullancs, elnezest. Kullancsra gondoltam
2019. márc. 15. 23:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Es de, szo szerint ertettem.
2019. márc. 15. 23:06
 6/8 A kérdező kommentje:
2019. márc. 15. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Trópusi éghajlaton lehet ilyen sok kullancs, ott nem gyéríti a tél és a fagy. Biztos leesik egyszer, de több hétig szívják a vért.
2019. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jujj!!! En lattam kutyakozmetikaban, hogy a kutyaban tobb szaz kullancs volt. :O Mintha makot szortak volna a fejere. Elkezdtuk kiszedegetni, de a kutya sem volt partner (erthetoen) Igy elkuldtuk a gazdit allatorvoshoz..valoszinuleg a kutya kullancs feszekbe gyalogolt :/
2019. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!