Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hét múlva lesz egy lány...

Pár hét múlva lesz egy lány kutyánk de nem nagyon tudjuk eldonteni hogy mi legyen a neve. Szerintetek mi aranyos lány kutya név?

Figyelt kérdés
Volt pár ötletünk de kíváncsi vagyok a tietekre is. Amúgy foxiterrier tacskó keverék.

2019. márc. 17. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Mia

Nekem ez jutott elsőnek eszembe, amikor elképzeltem egy tacskó-foxi keveréket.

De amúgy, ha nem bánnád, hogy ,,ember" neve lesz, akkor tudom ajánlani ezt az oldalt:

[link]

Rengeteg keresztnevet felsorol, és azoknak a jelentését, eredetét is.

2019. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
az én foxim Csöpi volt, szerintem aranyos:)
2019. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Fanni jutott eszembe először, de: Daisy,Lara,Lüszi,Bella,Masni, Kajla, Bogi,Dana, Daphne (Daffni), Lana,Dina,Holly,Maddie, Mazsi/mazsola, Pisze, Rosie/Róza-Rozi.Sába
2019. márc. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Móka
2019. márc. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Tacskonak remek nev a Rezike,mert rez szinu a szore es kulonben is nagyon aranyos egy kiskutyanak.
2019. márc. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
A születés napján ha a naptárban leány név szerepel,de lehet a naptári nap környékéről is nevet adni neki. Nekem a feltételezhető testméret miatt a :picinyem,falatka,apróság jutott az eszembe.
2019. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Pixie
2019. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Happy, Fifi, Mimi, Minky, Missy stb. Nekem hirtelen ezek jutottak eszembe, de az egyik nyuszim is Fifi. :)
2019. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Nekem nem tetszenek ezek az angol nevek amik amúgy nem is nevek.. de szerintem ne nevezd el amíg nem látod
2019. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a lány kutyám Mini volt, de csak mert a testvérem az övét Mikinek akrta hívni :D


Amúgy a Véda nagyon szép név szerintem.


Én ezt tudom javasolni, itt vannak lány (és fiú) kutyanevek [link]


Hátha olvasgatva a honlapot beleszeretsz az egyikbe.

2019. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!