Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot ajánlanátok és...

Melyik tápot ajánlanátok és miért? (Eukanuba, Pro Plan, Hill's, Happy dog, Royal Canin, Brit prémium)

Figyelt kérdés
Kistestű kölyök (pomerániai törpespicc) kiskutyának szeretnék tápot vásárolni. Melyiket ajánlanátok? Nem feltétlen szeretném a legdrágább tápot vásárolni, de mégis minőségit szeretnék. Köszönöm

2019. márc. 18. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ezek közül a Brit Prémium.
2019. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2019. márc. 18. 16:14
 3/8 A kérdező kommentje:
2019. márc. 18. 16:20
 4/8 A kérdező kommentje:
A fentebb küldött link, nagyon hasznosnak tűnik :)
2019. márc. 18. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Brit. Stabil, középkategóriás táp, minden meg van benne, ami kell.

A Pro plan is egész jó, de én a kettő közül inkább nem ezzel etetnék. Különösebb okom nincs rá, max a szubjektív unszimpátia, a reklámozás (a +1100ft/kgs tápok reklámjait nem véletlenül nem látod olyan gyakran)

A harmadik a Happy dog lenne, de azt már nem szokták ajánlani. Azért lehetnek neki is jobbfajta tápjai csak keresni kell.


A Royalnak csak a starterje jó (viszont az kiemelkedő), pici kölyök kutyák számára, a további tápjai egy szinten mozognak az Eukanubával, végtelen mennyiségű marketing mellett tragikus ár-érték arány, a minőség is hagy kívánnivalót maga után


A Hillst nem ismerem

2019. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Fit active tápot javasolom.Én allergiás törpe tacsinak adom és csak a jót tudom mondani róla.Nem drága jó a minősége.Kis szemű így könnyebben eltudja rágni.Sokkal kevesebb kell neki belőle és a szőre nagyon szép fényes amióta ezt eszi.
2019. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Most az enyém is Fit Activot kap, de mindig mást veszek, mert hamar megunja. Általában egy olyan 2-4kilós zsák között szoktam venni, aztán csere.

Amik eddig jók voltak a kipróbáltak közül: Fit Active, Bosch, Flatazor, Josera/Josidog, Fitmin, Briantos

2019. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Eukanubát etettek bár én nagytestűvel. Úgy tudom kevés benne az ízfokzó, ez az egyik ok amiért megtetszett. A kaki szép, szőre szép, súlya is rendben.

Lehet erről a márkáról rosszatt hallani de melyikről nem? Mindegyik prémiumtáp amit írtál bár a royalról személy szerint sok rosszat hallottam. Próbáld meg amelyik szerinted a legjobb meg persze amelyikről itt sok jót olvasol aztán ha nektek nem vállikbe még válthatsz.

2019. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!