Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor/ kinek érdemes szobakenn...

Mikor/ kinek érdemes szobakennelt használni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 19. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki bent tartja a kutyát:) szerintem bárkinek praktikus, ha szeretné hogy valahova visszavonulhasson a kutyája, ha el kell zarni.
2019. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából bárkinek, aki nem úgy tervezi, hogy abban is él a kutya tartósan.
2019. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekünk kinti-benti kutyusunk van, de inkább bent van mostanában. Van két fekhelyet meg egy fotelja,de nem érzem úgy hogy szüksége lennék rá. Arra gondoltam hogy úgyis van egy asztal a szobámban pluszban, amit nem igazan használok, berakom oda az egyiket
2019. márc. 19. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező...

Nekem nincs udvar, benti kutya, sokat segített a beszoktatásban a kennel, madaraim is vannak, őket is meg kellett szoknia, ne akarja levadászni, amikor nem voltam otthon, ne tegyen kárt semmiben. 3 hónap után összezártam a kennelt, most már csak akkor kell előszedni, ha például olyan felújítási munkák lesznek, amik miatt ő ott lesz nagyobb biztonságban, láb alatt lenne a szakembereknek, bármi. Lesz például ablakcsere, radiátorcsere.

2019. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon hasznos, mert lépcső van (3 emelet) és így biztonságban hagyjuk itthon.:)
2019. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Mi max a szobába csukjuk be ha zavarna, de annyira emberközpontú, hogy mindig ott van ahol mi is:)


Jövőre (szeptembertől) valószínűleg jön velem kollégiumba (be lehet vinni) oda érdemes lenne beszerezni majd egyet? 9 éves lesz, soha nem tett kárt semmiben, ha itthon hagyjuk alszik, max egyik ágyából átmegy a másikba:D Mivel nem egyedül leszek a szobába, ezért gondoltam hogy beszerzek egyet, bár nem igazan szereti a kutyám a szűk helyeket

2019. márc. 19. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ebből van a legnagyobb kb spániel méretű keverék kutyának, de amikor nem használom, össze van csukva:

[link]

2019. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!