Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos németjuhász kutyám...

Balu448 kérdése:

3 hónapos németjuhász kutyám morog mikor hozzá vagy az ételéhez érek mikor eszik. TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés

Eddig engedte hogy túrkáljak a tányérába és ki is vehettem a szájából az ételt de ma morgott, ugatott, nem engedte hogy közelébe mennyek.

Falkavezér úgy érzem én vagyok. Az ajtón én megyek ki először, sőt meg is várja hogy kimennyek, vezényszavakra hallgat mint például: ül, fekszik, marad, hagyd


Mit tehetnék?



2019. márc. 20. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaovi?
2019. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem mentél oda a kicsi 3 hónaposhoz, mert ugatott-morgott?

Nem vagy te sem falkavezér sem tudatos gazdája a kutyádnak.

Add neki kis adagokban a kaját. Ha táppal etetsz, pár szem a tálba. Amikor megette megint a szája előtt beszórsz újra pár szemet. Amikor eszik, minek piszkálni?Az etetés teljesen más dolog, mint egy akár felkapott bármit kivenni a szájából.

Ja, ha félsz tőle, hogy megharaphat,megérzi.

2019. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!