Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam vissza őket,...

Hogy szoktassam vissza őket, hogy ne rohanjanak el?

Figyelt kérdés

Van 2 kutyám. Tavasszal-ősszel ügyesen első szóra visszajöttek ha hívtam őket, nem mentek el messzire, a látóteremben maradtak. Mostanában elkezdték azt csinálni, hogy ha elengedem őket, elfutnak (általában minél messzebb, úgy, hogy már nem látom őket), ez tart 1-2, max.3 percig, majd rohannak vissza hozzám.

Az lenne a cél, hogy ne menjenek el a látóteremből, mert nyilván szemmel akarom tartani őket, hogy ne menjenek oda senkihez, ne egyenek fel semmit stb... De így elég nehéz. Egyébként ha ezt egyszer megcsinálták, utána ügyesen maradnak a közelemben, rögtön jönnek vissza. Csak ugye ez az első kirohanásuk szörnyű.


2019. márc. 20. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A póráz használatára törvény kötelez.
2019. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kimegyünk arra a birtokra, ami a mi tulajdonunk, földművelésre van kiadva, akkor had döntsem már el én, hogy elengedem-e ott a kutyáimat, vagy nem. Hidd el, nem panelkutyás vagyok, aki a város közepén engedi el a 10 méteres zöldterületen a kutyáit, hogy majd ott kimozogják magukat.
2019. márc. 21. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

"ne menjenek oda senkihez, ne egyenek fel semmit stb"


Kihez tudnak odamenni, illetve mit tudnak felenni a saját magántulajdonodon?

2019. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!