Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyi idősnek mondanátok...

Ti mennyi idősnek mondanátok az alábbiak alapján a kutyát?

Figyelt kérdés
Mentett kutya. Jelenleg 10 kilós, 3 hónap alatt kb. 5 centit nyúlt a teste (nem csak testesedett), szeptemberben lettek kölykei, úgy találták (azóta ivartalanítva van).
2019. márc. 22. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A kutya korát általában a fogazata alapján szokták megsaccolni.
2019. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nőtt, de már kölykezett, akkor 1 éves körül lehet


(ha nem értettem félre amit írtál)

2019. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól értetted, második. Tudom, hogy fogazat alapján szokták, de másfél évesnek mondták kb 4 hónapja, és azóta nőtt még.
2019. márc. 22. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
1évre tippelnék. Kb félévesen ivarérettek lesznek a kutyák (ez nem egyenlő a tenyészérettel) és lehetnek kölykei, mivel nővésben van még szerintem nincs még másfél éves. Nagytestűm van de másfél évesen már nem nőtt ilyen intenzíven. Mivel korán lett fedeztetve ne lepődj meg ha ,,csökött,, lesz. Kb olyan mintha egy 13éves lány szülne, sokat el vesz a szervezetből. A ,,csököttséget,, úgy érsd ha pl fajtatiszta kutya lenne lehet nem érné el a sztendert méretet, látszana rajta hogy valami bibi csúszott a kölyökkori fejlődésbe. Ettől független teljes értékű életet élhet és szép, egészséges kutyává válhat.
2019. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szándékos volt a befedeztetés, a viselkedése inkább arra utal, hogy kidobták. Beszökött valahova, és ott hozta világra a kölyköket, onnan került menhelyre, aztán hozzám.
2019. márc. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!