Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ugyanazt a tápot kapja...

Kutyám ugyanazt a tápot kapja reggel és este is. Nagyon picit megízesitve vegetás level csak tényleg kicsit. Hogy lehet az, hogy reggel normális a széklete nappal meg hígabb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Miért adsz neki vegetát?
2019. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Vegeta=ízfokozó

Szerencsétlen állat, mást nem is adsz neki??

Gondolom te sem csirkét rizzsel eszel minden nap....

2019. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Minek adsz vegetát egy kutyának? A kutyának nyugodtan adhatsz jó minősêgű kaját élete vêgéig, nem ember, nem élvezetből eszik
2019. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Minek ízesíted vegetával???

Ha normális tápot adsz, akkor megeszi, és nem kell rá semmi.


Én nasinak töpörtyűt adok, az pont elég ízes neki.

2019. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A vegeta túl sós és fűszeres a kutyagyomornak
2019. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegetát embernek sem kellene ennie, nemhogy kutyának... hagyd el ezt a szokást, mert a sok nátriummal tönkreteszed a kutyádat. Max. sima vízzel öntsd le a tápját.
2019. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

A vegeta káros neki, tényleg.Neked is.Nem kell neki adni.

Gondolom te nem ugyanazt a kaját eszed állandóan, hanem változatosan táplálkozol.

Akkor miből gondolod, hogy ő egész életében 1 fajtán tengődjön? Minek neked így kutya?

Az én kutyáim húst esznek, jó fajta tápot, de nem mindig ugyanazt, húsokból is kapnak nyersen, főve, sütve,zöldségekkel, laktózmentes tejet,és minden finomságot ami nekik való.Egészségesek, imádnak enni, minden étkezésük élvezetes is.

Ha szereted, adjál neki húst is, másféle tápot,jobb konzervet néha.

2019. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden nap mással, vagy össze-vissza keverve eteti (a változatosság a kutyának méreg), az legalább olyan rossz, mint aki fűszerezi a kutyakaját. Mondjuk az utóbbi számomra teljesen érthetetlen. Oké, a kevergetők embernek képzelik a kutyájukat, és azt hiszik, hogy "élvezetből" esznek, de a fűszer? Az meg honnan jött? Teljesen tönkrevágod vele az emésztését.
2019. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hogy miert tettem rá mert egyszer kapott levest es jó ízűen befalta viszont a tápot nem úgy eszi. Nem gagyi tapot kap elsőnek selekt goldot amit el kellett ajándékozni mert alig ette. Most brit tápot kap amivel ugyanúgy küszködök. Egyik sem olcsó táp. Amúgy mindent megeszik vagyis megenne mert azért nem adok neki össze vissza ételt. Egyépként ő egy francia bulldog. Tudtommal csirlét nem ehet mert alergiás. Csontot megint nem mert kiszúrhatja a belét. Próbáltam nyers húst amit még mondtak de a nyakat egyben lenyelte rágás nélkül. 5 hónaposan hoztuk el és ott pedigret kapott amit viszont én nem akarok adni neki mert 0 az a táp.
2019. márc. 23. 07:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nincsen semmi nagyobb baj. A Brit jó táp, ha nem eszi, szoktasd le a válogatásról. Nem kell rá soha semmit tenni, leönteni vagy kevergetni, vegetát pedig soha többé ne lásson, főleg, ha ilyen érzékeny emésztésű fajta.
2019. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!