Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta...

Szerintetek fajtatiszta csivava lehet vagy keverék?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék vásárolni egy fajtatiszta csivava kiskutyát találtam is egyet.

Szerintetek ő fajtatiszta csivava lehet vagy valami keverék?

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. márc. 22. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha van törzskönyv, akkor fajtatiszta
2019. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem túl jó képek, ezek alapján bármi lehet.

Törzskönyvet kapsz hozzá? Ha igen, akkor fajtatiszta, ha nem akkor max fajta jellegű keverék.

2019. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Ha nincs törzskönyve is lehet fajtatiszta, de sosem fogod megtudni. Keverékek is nézhetnek ki úgy mint egy fajta.

Ha fajtatiszta kutyát szeretnél mindenképp egy tenyésztőt keress, aki törzskönyvvel adja a kutyákat.

Nem lesz sokkal drágább, mint egy "extra mini" csivava jófogásról, és legalább tudod mit kapsz.

2019. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha van törzskönyve, akkor igen. Amúgy nem
2019. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem tűnik fajta tisztának. Egy fajta tiszta csivava szerintem vékonyabb de bundája biztos hogy nem ilyen.


Ha van törzskönyv akkor fajta tiszta, ha nincs akkor csak fajta jellegű keverék hisz nem tudni higy esetleg 3 generációval visszább van-e benne mondjuk pinscher is. Kitudja? Hisz nem bizonyítja semmi hogy nincs benne.


Keress egy rendes tenyésztőt. Ne jófogáson keresgélj. Egy fajtatiszta csivava 100.000 felettibe kerül

2019. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne vásárolj internetről kutyát! Keress fel egy tenyésztőt, az a legbiztosabb, és az biztosan fajtiszta. Amelyik kutyának nincs törzskönyve, az nem számít (hivatalosan) fajtisztának, akkor sem ha mindegyik szülő (ebben az esetben) csivava.
2019. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem az!És attól hogy van törzskönyv nem biztos hogy fajtiszta!A mai napokban nagyon is sokan hamisítják főleg a kisebbség!
2019. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 azért arra a leendő gazda csak figyel hogy kisebbségtől nem veszünk kutyát. Szerintem ez alap.
2019. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!