Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor érezhető az ivartalanítá...

Mikor érezhető az ivartalanítás hatása?

Figyelt kérdés

A doki szerint 4-6 hét aztán lenyugszik!

Már ha egyáltalán lesz változás,mert sokan közölték hu felejtsd el a staffik nem fognal lenyugodni!!

Jó lenne mert nagyon idióta ,folyton morog ugat pörög mint egy idióta!

A helyedre szót tudja de kb míg bemegy a helyére aztán fordul is ki !!


2019. márc. 22. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Kialakult, rögzült szokásokon az ivartalanítás már nem változtat semmit. Sajnos el kell kezdened nevelni.
2019. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen értelemben soha nem fog lenyugodni. Könnyebben kezelhető lesz, de ugyanúgy foglalkozni kell vele, és tanítani. Egyébként pár hónap alatt kiürülnek belőle a hormonok az ivartalanítás után.
2019. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért? Azt vártad, hogy ha ivartalanítod, akkor onnantól minden parancsod teljesíti? Ahhoz tanítani / nevelni is kell az állatot.
2019. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem rajtam múlik,én tanítom ill próbálom engem nem fogadott el a párom a falkavezér de ő az istenért nem mondja neki hogy menjen a helyére folyton a lába között mászkál szóval szar...... rá!

Én meg küzdök vele ,ha látja hogy kimegyek a konyhába akkor a helyére rohan ,és utána mikor nem lát kijön!!

Nem tudom mit csináljak vele!!

Már megőrülök a neveletlen fejéből!!

Párom meg csak tarja lesz......

Ja

2019. márc. 22. 20:49
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de ilyen nincs, hogy "nem fogadott el", maximum te adod fel nagyon könnyen és ezt érzi rajtad, azért tojik rád.
2019. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Akkor verjem agyon?

Más megoldás nem lenne mivel ezek öntörvényü mocskok ,a jelek szerint is ,1.5 éves borzalamasan kölyök azt mondja a párom !!

2019. márc. 22. 20:55
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Lepkefingnyit se ért a kutyakhoz de neki pont egy staffi kellett. -.-
2019. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

10 éves a pit-sztaff keverékem. Kan. 8 hetes kora óta van velünk. 4 éves korában ivartalanítottuk. A rossz szokásai ugyanúgy megmaradtak, pl jelölés. Körbe az egész udvaron méterenként.

De nevelve előtte is volt. Férjem a főnök, de nekem is megcsinál mindent. Sőt, a "nemszeretem" dolgokat én csinálom, mint pl fürdés, fültisztítás...stb. utálja, de tűri. Lassan a 6 éves gyereknek is szót fogad már.


Szóval: nevelni kellene. És nem véletlenül mondják, hogy tapasztalt kutyásoknak ajánlják. Pont ezért. Gyanítom, neked semmi tapasztalatod, és semmi ötleted sincs, hogyan kellene csinálnod.

Kutyaiskola miért nem jutott eszedbe? Ahol megtanítanak TÉGED is, hogy bánj a kutyával!

És minél hamarabb, mert ha a fejedre nő, akkor cseszheted...

2019. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Hallottad már a mondást, hogy amilyen a kutya, olyan a gazdája? Ha a kutya "idióta", az szerinted miért lehet?

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem tud semmit sem, nem csinálja amit mondasz, az nem az ő hibája. Neked kell megfelelően nevelned, és motiválva tanítanod. Az ivartalanítás ezeket a problémákat nem fogja megoldani helyetted. Kicsit ásd bele jobban a szakirodalomba, hogy hogyan is működnek a kutyák, és máris jobban tudsz majd vele mit kezdeni, esetleg hívj egy házhoz is járó szakembert, aki megmutatja hogyan is kellene bánnod vele. Szerencsére egyre több az ilyen kutyaoktató. Egy meg nem nevelt, és kontrollálhatatlan bull típusú nem játék.


Mennyi idős, és milyen nemű egyébként a kutya?

2019. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Atyavilág, most olvasom csak a többi hozzászólásodat! Javaslom, keressetek ennek a szerencsétlennek normális (FAJTÁHOZ ÉRTŐ!) gazdit, ti pedig inkább maradjatok az akváriumos halaknál.
2019. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!