Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedülállónak milyen kutya...

Egyedülállónak milyen kutya való, aki egyedül elvan, amíg dolgozom? Kb napi 10 óra. Utána napi séta oké. Közepes testűtől felfelé. Parasztház.

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Plüsskutya. Az nem hiányolja a falkát, falkavezért, falkatársat.
2019. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Első butaságot ír.

Bármelyik kutya el van annyit, ha eleget foglalkozol vele mielőtt elmesz otthonról, meg persze ha haza értél.

Senki nem marad 0 24ben a kutyával, nekem napi 8 és fél órát van egyedül. Ha setaltatod, tanitgatod, és kellőképp lefarasztod, simán el van.

2019. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ennyit melózom, oda-vissza úttal összesen 12-t van egyedül. De előtte egy óra séta+fél óra labdázás a kertben, utána egy nagy futkározós-játszós séta a réten, erdő fele.
2019. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Típusra? Mégis milyen? Nem szökős, nem agresszív?
2019. márc. 23. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Kölyökkutyát nem javasolnék, mert nekik az elején sokkal több foglalkozásra van szükségük.

Felnőttet hoznék el valahonnan, amelyiknél már kitapasztalták, hogy nem agresszív és nem szökős.

2019. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Akár milyen furcsa,én egy agár félét ajánlanák.egész nap heverésznek,de ha kiviszed,fut egy nagyot,aztán egész nap nyugton van.

Agár pl: Magyar agár,angol agár,orosz agár,skót szarvasagár,arab agár perzsa agár más néven shaluki, whippet(ő közepes méretű),olasz agár(nagyon pici)


úgyhogy nézegesd őket, biztos van olyan,ami megtetszik:D

2019. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De az agár benti kutya,neki meg kinti kellene!
2019. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem menhelyről van kutyám, szinte minden sétánk alkalmával van valamennyi futás, utána akkor is pofátlanul visszafekszik aludni, amikor munkába megyek, és alszik helyettem is. Ha megfelelően le van fárasztva, akkor bármelyik kutya elvan magában, amíg távol vagy. Arra figyelj választáskor, hogy minden más szempontodnak is megfeleljen, és összepasszoljatok.
2019. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tán jobb lenne kettő kutya, mert egymással is tudnának játszani.
2019. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!