Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tüzelésnek mik a "mellékhatá...

A tüzelésnek mik a "mellékhatásai"?

Figyelt kérdés
Mióta tüzel a kutyám, nagyon sokat ugat esténként. A másik, a tesója, vele ugyanannyit foglalkozok, együtt csinálnak mindent. Ő amikor tüzelt, nem figyeltem, hogy lett volna ilyesmi, azaz ugatás terén. Véletlen egybeesés lehet, hogy tüzeléskor ugatja a holdat?

2019. márc. 23. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Azon kívül, hogy a kutyád rettenetesen szenved, azonkívül petefészek vagy méhgyulladás is bekövetkezhet az ivaros állatok esetében.

Nem értem, miért nem lehet szerencsétlent ivartalanítani, és miért nézed, hogy szenved.

2019. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kint vannak, télen nem akartam, hogy le legyen nyírva a hasukon a bundájuk. Most tüzelnek először, sajnos így jött ki.
2019. márc. 24. 06:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy része a kutyától is függ. Szerintem nem lehetetlen, hogy a tüzelés miatt többet ugat.

Régebben volt egy ivaros szukánk, aki hozta az előírás szerinti tüneteket: sok vizelés, duzzadt péra, látványos vércseppek a földön... ugatni nem ugatott többet. Most is van egy (még) ivaros szukánk, ő is most tüzel először, na ő ezek közül a jelek közül egyiket sem produkálta (ugatni sem ugat többet), viszont folyton mosakszik. Az egyik ismerősöm kutyája plüssöket hurcolt be a fekvőhelyére.

2019. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!