Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot ajánlotok?

Milyen kutyatápot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom fontos hogy kölyök vagy felnőtt, kistestű vagy nagytestű... De egyelőre még csak tájékozódni próbálok. Tudom hogy igy nehez bármit is ajánlani, de biztos vannak olyan márkák vagy márkákon belüli konkrét tápok amik megfelelőek a kutyusok számára.

Az biztos hogy kistestű kutyáról lenne szó. Azt még nem tudom hogy kölyök vagy felnőtt azt még nem tudom.


Ti mit ajánlatok? Mindkettőre. :)


Köszönöm szépen. :D


2019. márc. 24. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Csak a kor számít, a méret nem.

Wilderness, purina, dado, brit, carnilove. Ezek alapjáraton nagyon jók.


A kölyökkori tápválasztásnál oda kell figyelni a zsír és a fehérje mennyiségére. A túl sok/kevés (nem tudom melyik) megárthat a csontoknak növekedés közben (ezzel kapcsolatban volt egy kérdésem, de választ nem kaptam rá)

2019. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Mi Brit Care-t adunk.

Ebből nincs kölyöktáp. A magas fehérjetartalmúakat nem bírta, ezért Happy Dogot evett.

2019. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Belcando. Mi ezt adtuk neki mindig külmböző fajtákat. Igaz drága de megéri
2019. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

A Brit Care-ből már hogy ne lenne kölyöktáp!

Itt van előttem, bárányos-rizses, egy fél zsáknyi.Sokféle táp van belőle.

2019. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Az előbb említettek mellett én még az N&D-t ajánlanám, nekünk nagyon bevált.
2019. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Farkintátor válasza:
En Optima novát adok. Roppant jó minőségű táp csak épp ugyan olyan drága. Van még a Brit prémium ami jóvolta olcsóbb. K18.hu tudsz nézelődni
2019. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mind a 6 választ köszönöm szépen. Természetesen várom még a válaszokat, hogy ki mit ajánl, mi vált be neki (vagyis a kutyának).


És mennyire szükséges a száraztáp, illetve a konzerv/nevestáp?


Köszi. :)

2019. márc. 26. 04:31
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Brit Care-ből van kölyöktáp, mi is azzal etetünk. Az egyik fentebbi válaszolóhoz hasonlóan a bárányos rizsessel. A kutyusom közepestestű keverék. Először, kb 2 hétig purina pro plant kapott, de attól nagyon folyós volt a széklete, és drágább is ,mint a Brit.

Szerintem kicsi kiszerelést érdemes venni az elején, ha esetleg a választott táp nem válna be a te kutyusodnak. A váltásnál érdemes arra figyelni, hogy kb 1 hét alatt álljatok át a másik tápra.

2019. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Orijen, Acana, igaz nem olcsók, de a legjobb tápok.
2019. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!