Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westi nagyon drága fajta?

A westi nagyon drága fajta?

Figyelt kérdés
Tesómnak szeretnék egy picit, de én úgy tudom, hogy ez a fajta eléggé drága. Tényleg?
2010. júl. 3. 23:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy fajtatiszta kutya 100 ezer körül kezdődik, de nem ez kerül sokba, hanem a fenntartása.
2010. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kutyánk már volt, de keverék. Ajándékba kaptuk. Tesómnak ez az álom kutyája és fogalmam sincs, hogy valaha tudok-e egy ilyet neki venni.
2010. júl. 3. 23:07
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is ilyen kutyája van. És nem volt olcsó. Több volt, mint 100.000 HUF és fenntartani sem olcsó. Nem eszik meg akármilyen tápot, könnyebben elkapja a betegségeket, mint egy keverék kutya. Ezek mellett vannak érdekes dolgai: horkol, éjszaka pukizik...nekem biztos, hogy nem kellene ilyen kutya, de ahogy gondolod. Csak azt tarsd szem előtt, hogy ez a kutya nem olyan, mint egy keverék, nem eszik meg akármit, nem fogja neked kint az udvaron átvészelni a telet stb,stb. Jól gondold át, mielőtt megveszed.
2010. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Lakásban élne (80 négyzetméter) + napi legalább 4-szer volna levíve sétáltatni, csak az anyagiak (amennyibe a kutya kerül) szomorított el.
2010. júl. 3. 23:14
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy keverék is ugyanúgy horkol meg fingik :D

Viszont tényleg ellenállóbb a betegségekkel szemben.

2010. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Esős időben nem tudod levinni, mert a szép fehér szőre sáros lesz, télen kabátka és kis cipók kellenek, mert asós létől kireped a talpa. Kozmetikába kell vinni, lehet kiállításokra is. Nekem szimpibb a legtöbb vadászkutya.
2010. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem van és imádom:) szerintem megéri megvenni

14L

2010. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Oltások is egy kalap pénzbe kerülnek, de az minden kutyával így van. (Komplex védőoltás: 8-10 ezer...).
2010. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az OFFért

Utolsónak:


Neked biztosan megérte megkapnod, de anyádéknak nemhiszem.

És azt se hiszem, hogy te fizeted a kozmetikust + a drága fincöm-fáncom kutyakaját.

Esetleg megkockáztatom hogy kaját te adsz neki, de nemhiszem...



Ja és amúgy én is jobban pártolom a vadászkutyákat :)

Egy jó kis magyar vizslánál nemsok engedelmesebb, kedvesebb, okosabb kutyafajta él és ő képzeldd az is cukcsi :D



ON:

Hogy a kérdésre is válaszoljak, látok sok olyan hirdetést hogy westie kiskutya ingyen elvihető!, de attól még a további költségei meglesznek.

2010. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, nem neked utolsónak hanem a 23:24esnek írtam
2010. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!