Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinetetek lakásba melyik a...

Szerinetetek lakásba melyik a legjobb kutyafajta a basset hound, tacskó, angol bulldog, francia bulldog közül? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 01:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Társasház? Ha igen hányadik? A bassetnek nem a legjobb a lépcsőzés!
2010. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Fr. Bulldog vagy Mopsz
2010. júl. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Francia bulldog !
2010. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Basstenek meg a tacsinak nem jó a lépcsőzés, ők max liftes házba. A mopsznak nagyon hullik a szőre, tehát nekem ilyen kutya nem kéne, de ha te vállalod akkor okés. Írj arról, hogy mennyit fogsz vele sétálni naponta, mennyit foglalkozni.
2010. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Akiteki ***** válasza:
Mindegyik lakásba való.
2010. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
A mopsznak nem hullik a szőre... Nekem 8db van, felneveltem több generációt, és egyiknek sem hullik annyira, csak nyáron de ez teljesen természetes
2010. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hátt...elsőn lakom:) Sztem közepesen sokat foglalkoznék vele. És a jellemük alapján, milyennek gondoljátok őket?:)

Melyik a legideálisabb fajta családok számára?:)

2010. júl. 4. 12:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyedül a francia bulldognak bírja a gerince a lépcsőzést. Az elsőre sem mehet fel a többi 3, 15 éven át napi 3x legalább és tuti gerincsérv.
2010. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Második emeleten lakunk, két éve van egy francia bulldogunk.

Semmi gond nincs vele, ezért én ezt tudnám ajánlani.

2010. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tacskó,nekünk is az van.Igaz,mi nagy kertes házban lakunk,de ti az elsőn laktok,ha nem bírja a lépcsőzést,akkor felemeled,és fölviszed(vagy leviszed).Nem 50 kg-os kutya,hogy ne lehessen megoldani,és szerintem a legszebb és legaranyosabb kutya az általad fölsoroltak közül(de persze ez csak az én véleményem,ízlések és pofonok),ráadásul nagyon jó házőrző.:)
2010. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!