Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Habosat és sárgásat hányt a...

Habosat és sárgásat hányt a kutyám mi okozhatta?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt is hányt sárgásat az valószínűleg epe volt és utána hónapokig nem történt semmi, viszont ma megint hányt egy keveset (habos sárgás hányadékot) valamint hasmenése is volt szintén sárgás színben. Étvágya ugyanolyan a kedve sem lankadt és a viselkedésén sem vettem észre semmi szokatlant. A válaszokat és tanácsokat előre is nagyon köszönöm!
2019. márc. 28. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyim is szokott ilyet, ő attól csinlja ezt ha huzamosabb ideig párizsit adunk neki. Lehet valami fűszeresebbet evett.
2019. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk akkor szokott ilyet hányni, ha “savas”.. Bár van, hogy random is rókázik. Kistestű szobakutya.

Nem evett valami furát? :/

2019. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám akkor szokott ilyet hányni, ha 8-9 ig nem kap reggelit.

Evett előtte a tiéd?

2019. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, előtte nem adtam neki semmit, csak vacsorát szokott kapni meg néha egy kis jutalomfalatot csak azon aggódtam nem-e mérgezés okozhatta-e de eddig szerencsére nem vettem észre semmi változást az étvágyában és viselkedésében. A válaszokat nagyon köszönöm!
2019. márc. 30. 09:05
 5/5 Nagy_Manitu válasza:
Vidd el dokihoz, nekünk anno így kezdödött a Parvo, ami halálos kimenetelü jórészt. Igaz az fehéres hányás, plusz hasmenést okozott... sajnos 5 kutyánkból nem mindegyik élte túl... Nem biztos, hogy az persze és hogy belehalna, de jobb biztosra menni.
2019. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!