Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya hányt a Scalibor...

Ha egy kutya hányt a Scalibor nyakörv miatt, mennyire lehet pontosan meghatározni, hogy mely összetevő okozta ezt a mellékhatást?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan a nyakörv miatt hányt?

És biztos összetevő? Nem pedig szorosan lett felrakva?

2019. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hatóanyag:

Deltametrin


Titánium-dioxid (E171)

2019. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól lett felrakva, és biztosan emiatt hányt, amúgy rajta van a tájékoztatón, hogy ritka, de előfordulhat ilyen mellékhatás.
2019. márc. 29. 12:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második.
2019. márc. 29. 12:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kis helyzetjelentés, csak hogy tényleg eloszlassak minden kétséget. Tegnap este került rá a Scalibor, utasításnak megfelelően beállítva. Ma reggel a sétánál hányt, kaja nem jött. Energiaszintje, közérzete ezt leszámítva változatlan volt az estihez képest, kaját sem kapott olyat, ami ilyen hatást váltott volna ki, csak a nyakörv volt újdonság. Séta után egyből meg is néztem a tájékoztatót, szerepel benne ez a mellékhatás, bár ritkának írják, szóval egyből le is került a Scalibor, de nem tudtam vele itthon maradni, viszont mivel a közérzete alapvetően nem volt rossz, és evett, ivott rendesen, így úgy láttam, nem lesz gond. Nem is volt, mikor hazatértem, minden rendben volt, és az esti sétánál sem volt ismét hányás. Szóval ez egyértelműen allergia lesz. Hát, ez van, nem baj, ezt legalább már tudjuk, és ha megyünk legközelebb állatorvoshoz, majd neki is mondom, ez is segítség, hogy mit nem kaphat a kutya.
2019. márc. 29. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A többi nyakörvben más hatóanyagok vannak.
2019. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!