Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyájának nem...

A szomszéd kutyájának nem otthon a helye?

Figyelt kérdés
Isteni sugallat volt hogy elinduljak a 22 hónapos homokozoban játszó lányomhoz, mire elkezdett ugatni a saját kutyánk. Arra fordultam és akkor láttam a felénk szalado szomszéd kaukázusi kutyát. Nem tudom mi volt a szándéka. De nem tűnt barátságosnak. Nagyon megijedtem. 25 hónapos terhesen nem volt jó érzés ez. Kinek kell vagy lehet ezt jelezni? Vagy csak törődjek bele hogy nem mehet kis az udvarra. Többször fel lett az illető szólítva és mégis én bujkálok idebent. Zala megyében élünk. Ha valaki tud valami elerhetoseget akármit, meg köszönöm. Egy féltő anya.
2019. márc. 29. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fotó, videó, rendőrségi feljelentés.
2019. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A jegyzőnél és a rendőrségen is tehetsz bejelentést, de a legbiztosabb megoldás, ha megcsináltatod úgy a kerítést, hogy ne tudjon az udvarotokra más kutyája bemenni.
2019. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Metionin ***** válasza:
100%
A jegyzőnek lehet szólni de az igazat megvallva egy rendes kerítés hamarabb kész lesz, mint ahogy intézkedni fognak. Többször ment már át a kutya a ti udvarotokra? A tulajjal beszéltél, véletlen volt, kiszökött a kutya vagy állandóan ide-oda mászkál?
2019. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a ti kutyátokkal nem veszett össze a másik kutya, akkor nem gondolom, hogy bármi rossz szándék vezérelte. Talán csak kíváncsi volt.


Jelezd a szomszédnak, hogy átment a kutya, és meglátod, hogy elnézést kér, vagy letojja.

Ha nem az első eset, akkor jegyzőnél bejelentés, és kerítés erősítés.

2019. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
25 hónapos terhesen😂😂😂
2019. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutott be az udvarra?
2019. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szomszédnak, és csináljátok meg közösen a kerítést. Legyen jó magas és alábetonozva, akkor nem lehet ebből probléma. A másik, hogy ahol az ő kutyája be tud menni, ott a tiétek meg ki. Szóval én várnék ezzel a jegyző zargatással, csak akkor lépnék jogilag, ha 1.) nem tudtok megegyezni a szomszéddal, 2.) képi bizonyíték van rá, hogy ott járt a kutya
2019. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Az afrikai elefánt is 22 hónapig terhes. XD
2019. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Baccki jól túlhordtad azt a gyereket! :D
2019. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutya csak nem tudta elhinni a pletykákat hogy 25 hónapos terhes vagy és átment hogy megnézze maga :D
2019. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!