Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Mennyi mozgas kell a 11 hetes bichon havanese kutyusomnak?

Iskolaba jarok, tehat csak napi 4x tudom vinni, ebbol 3 e.u. es egy hosszabb seta. Az 1. reggel 6 korul van (20 perces). Delelott 9 korul fel orara ki van engedve az udvarra, jatszik a macskakkal es neha pisil is. 2 korul egy ujabb e.u. seta,kb 15 perces, aztan ha hazaertem a szakkorrol (6 korul), 1 oras seta jon, jatekkal, tanitassal, neha egy masik kutyussal egyutt. Vegul este 8kor viszem ki,de ez mar csak 10 perces gyors seta.Ennyi eleg neki, vagy keves?

márc. 31. 21:25  Privát üzenet  

A válaszok

Sok neki.

Az oltásokkal nem tudom hogy álltok, de a második kombi után 2 héttel szabad csak utcára vinni. Addig nincs sétafika, pláne, hogy van kertetek. Kb 20-30perc a kistestű kölykök ajánlott intenzív mozgatàsa.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 31. 21:48 Privát üzenet
Nem sok neki, szerintem pont jó. Az oltások legyenek rendben, amúgy jó minden.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 31. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fekete havanese mikor szürkül ki?
Milyen kutyasampont ajanlanatok kölyök havanese kutyusnak?
Hogyan szoktassuk egymáshoz a kölyök nagytestű (közepes) és az idősebb kistestű kutyát?
Ő fajtiszta bichon havanese? (Keppel)
Szobában tartott Bichon Havanese kutyám, bent a lakásba pisil, kakil . Az udvaron nem . Hogy lehetne kinti dolog végzésre át szoktatni?
Egyszer volt egy havanese és egy yorki keverék kiskutyám. Súlyos allergiám lett tőle. Ti mit tanácsoltok? Fajtisza Bichon havanessal is így járnék?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!