Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasolnátok a bolhás...

Mit javasolnátok a bolhás labrador kutyusomra?

Figyelt kérdés
Eddig ezekre gondoltam: kiltis, advantix, neostomosan, exspot. Ezekről mindig mást mondanak... Hallottam, hogy a spray is jó. Ti mit ajánlanátok? Ha tudtok légyszi árat is írjatok:)
2010. júl. 4. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Piret Mix spray, 800 Ft
2010. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Advantix. Kicsit húzós az ára - már akinek - de ha rendszeresen rácsöpögteted, semmi nem megy rá a kutyusra.

Már három éve ezt használjuk.

2010. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szia az én kutyum is bolhás volt és én ezt vettem neki Insecticide 2000 ketekig hatásos rovarirtó permet szintelen szagtalan foltot nem hagy biologiailag lebomlik és melegvérüekre ártalmatlan kicsit huzos ára van de tutira megöli a bolhákat meg minden más bogarat is mint pl csotány ágyi poloska hangya ruhamoly bolha 3000ft 1000milis lehet picit drága de sokáig elég és tuti hatékony. tapasztalatbol beszélek
2010. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a piret mix spray meg egy nagy kalap szar lehet hogy olcso de egyátalán nem öli meg a bolhákat.
2010. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]



az elözö és az elözö elötti vagyok.

2010. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Frontline a legjobb (több fajta van belőle), de ez elég drága is, olyan 5000 körüllehet.
2010. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! :)

Ha pl. a kutyus helyét befújom azzal az insecticide spray-vel és a kutyus megnyalogatja ott a adlót akkor nem lesz baja ugye? És ezt hogy kell kiejteni?:$$$

2010. júl. 4. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:
azt én sem tudom hogy hogy kell kiejteni elég érdekes neve van. de nem ártalmas a kutyára nyugi emberre sem ártalmas nyugodtan fujhatod vele én is fujtam az én kutyimat és semmi baja nincsen teljesen ártalmatlan melegvérüekre.
2010. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és persze a kutya helyét is fujhatod vele meg azokat a helyeket ahol a bolha megtelepedhetett és akkor tutira kiirtod az összeset.
2010. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én mondjuk 'inszektiszájd'-nak ejteném.:)bár lehet hogy helytelen
2010. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!