Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek ingyen elvihető,...

Valakinek ingyen elvihető, szuka,3 hónaposnál fiatalabb mini Yorkija?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet, de nagyon drágák sajnos.
2010. júl. 4. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
ingyen nem nagyon fogsz kapni ez az igazság:/ És drágák nagyon én 60ezerért vettem:O
2010. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy az nincs olyan, hogy mini yorki. (se extra meg ultra mini yortki). Egy yorki standard szerint 2,5kilótól yorki. Törzskönyves mini yorki nincs.


Kettő mivel ez igen felkapott fajta így ingyen nem fogsz kapni mert még a szaporítók is minimum 20ért árulják.


Inkább keress menhelyen yorki keveréket. Jobban jársz vele.

2010. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ebbe ne menjünk bele, valóban nincs ilyen osztályzás, hogy normál, mini, extramini

Egy yorkie standard szerint

SÚLY: A testtömeg nem haladhatja meg a 3.1 kg-ot.

Ez az elfogadott standard.

Persze vannak más kritériumok is...ingyen hansúlyozom ismét ingyen nem fogsz kapni yorkshire terrier kutyát.

3 hónaposnál fiatalabb kezdjük ott, hogy 2 hónaposan lehet elválasztani a szülőktől.

A másik a szuka drágább is mint a kan. Ha szukát választok nem kant akkor +20ezer forint.

Első voltam

2010. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
NINCS MINI YORKI! Egy yorkshire terrier 100.000 ft körül van. Szóval az első is valószínűleg szaporítótól vette. És ha nincs pénz magára a kutyára akkor hogyan fogod eltartani? Jó táp, ágy, fésű, játékok, kozmetikus stb... Ezek mind pénzbe kerülnek. Ha nincs pénzed ne vállalj kutyát!
2010. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
De jó, hogy ennyire ismered a körülményeket kedves utolsó...első voltam.
2010. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha nincs rá pénzed, ne akarjál yorkit - vagy gyűjtsél rá...

Én se akarok újonnan kocsit venni, mert tudom h nincs rá pénzem. Ezért veszek használtan.


De most komolyan, muszáj tarhálni??

Nincs pénzed rá. Igen és??? Kit érdekel? Sokunknak nincs pénzünk sok mindenre. Miért gondolják az emberek h fajtatiszta (divat)kutyát kaphatnak ingyen? Hihetetlen..

Jah és természetesen kölyök kell és szuka...nincsenek ám igényeid ahhoz képest h kunyerálsz?

(lehet lepontozni, de az ilyen emberektől mindig felmegy a pumpa bennem)

2010. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oltári paraszt vagy ^^
2010. júl. 4. 15:41
 8/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Igen, ismeri. Vannak árulkodó jelek
2010. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:35-ös jól beszél!


Hihetetlen Buta vagy!Ki adna NEKED kutyát? Hát én biztos nem:) de még a közeledbe sem engedném:)

2010. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

majd a tápot is itt fogod összecsórikázni neki, mert arra sem lesz pénz?SZÁNALMAS VAGY!HA NINCS PÉNZED NE VEGYÉL KUTYÁT.

Vagy majd az otás árát, is a rendelőben fogod magadnak összecsórikázni? gondolkozz már, nem egy egyszeri pénzkidobás a kutya.Mennyi buta ember éél ebben a KIS országban.

2010. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!