Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek A Brit...

Mi a véleményetek A Brit Premium kutyatápról? Esetleg a happy dog is van olyan jó táp? vagy ilyen árba van ennél jobb táp is?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3 éve etetek Brit Premiummal és megvagyok elégedve vele. Rengeteget keresgélem és hasonlítgattam össze kutyatápokat, szerintem ebben az árkategóriában ennél jobbat nem lehet kapni. Szeptemberben javítottak a tápon és jobb lett az összetétele (pl. több hús van benne, mint a régiben). Új csomagolást is kapott és a neve most már Brit Premium by Nature. Ezt is szeretik a kutyák, nem láttam semmi negatív változást az előzőhöz képest. Ezzel az új verzióval is megvagyok elégedve. Én 2x15 kg szoktam venni, így ingyen kiszállítják. 580 kg ára szokott mostanában lenni, de pl. most akciózik a petissimo és 500ft/kg áron van.

A Happy Dog szerintem nem olyan nagy szám, én az összetételét semmivel nem látom jobbnak a Briténél, viszont annál még csak drágábban láttam.

Hasonló árkategória van még a Fitmin, amit próbáltam, de szerintem gyengébb táp, szóval visszatértem a Brithez. A kutya utálta és megkopott a szőre, szóval az én kutyámnak tuti nem volt jó. A Bosch kutyatáp, ami még jó lehet ebben a kategóriában. Ezzel nem etettem, szóval erről nincs tapasztalatom, de összetétel és az ára alapján talán még ez lehet egy alternatíva.

2019. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Brit premiummal etetek, az adult és a senior large rendben van, a juniornál annyi a gondom, hogy jóval több kell belőle a kutyámnak, mint amennyi a zsák oldalán található adagolás szerint kellene. A tenyésztő, akitől a fiatalabbik kutyánk van, Happy doggal etetett és meg volt vele elégedve. Sok éve még a Profine-t próbáltuk (ez most valamivel drágább, mint a Brit p.), azzal sem volt gond, csak egy ideig nem lehetett itthon kapni, ezért váltottunk tápot.

A Brit premiumból a medium és a large-ból most tényleg van 18 kg 15 áráért akció (megjegyzem, nem csak a p. webáruháznál, ahonnan most rendeltünk, ott is ezt hozzák ki, csak a honlapon nem jelezték :), szóval ha máshonnan szoktál rendelni, ott is érdemes rákérdezni).

2019. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!