Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítségre lenne szükségem!...

Segítségre lenne szükségem! Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
Szombaton 2 kutyát fogok venni, de még nem tudom, hogy mi legyen a nevük, kérlek segítsetek! Németjuhászok a kicsik. Szeretném ha össze passzoló nevük lenne. (Pl Frédi és Béni, ez csak egy példa, nem akarom ezeket a neveket a kutyusoknak) De az se gond, ha nem ilyen össze passzoló neveket irtok. Előre is köszi az ötleteket!

2019. ápr. 2. 12:56
 1/9 anonim válasza:

Castor és Pollux


[link]

2019. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind a kettő hím.
2019. ápr. 2. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Nils és Pocok

Cesar és Millan

Asterix és Obelix

2019. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek jó nevek :D jöhetnek még köszi
2019. ápr. 2. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Stan és Pan :D
2019. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 compactegon ***** válasza:
56%
rossz helyről veszed (szaporító), ha nincs nevük.
2019. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van-e nevük. De ha van, ha nincs én adok nekik. Ha veszek egy kölyök kutyát akkor ne mások döntsenek már a nevéről.
2019. ápr. 3. 21:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár ez most lehet hogy jó lenne mégis csak :D mert meg mindig nincs meg hogy mi lesz a nevuk
2019. ápr. 3. 21:47
 9/9 compactegon ***** válasza:
0%
OKé, támogasd az állatok szaporítását, ezzel előidézve a fajták korcsosulását, és a menhelyek (már így is) túlzsúfolását. Menhely-tenyésztő, ez a két opció létezik a normálisan gondolkodó állattartók számára. Szaporítók NEM!
2019. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!