Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen virágokat tudnátok...

Milyen virágokat tudnátok ajánlani, amihez a kiskutya nem nyúl hozzá?

Figyelt kérdés

Kiskutya miatt felszedtük a mérgező virágokat az udvarról, ami így elég pucér. Most ültetni szeretnénk párat, hogy szebb legyen az udvar, azonban a kutya kiszedi az összeset.


Van olyan virág, aminek a szagát nem szeretik esetleg és így nem szedik ki, vagy törődjek bele, hogy ki fog minden virágot ásni?



2019. ápr. 2. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beletörődni, hanem nevelni kell és akkor békén hagyja. Nekem 2 kutyám van és érdekes mód a kertben minden növény a helyén van érintetlenül.
2019. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kutya akkor rombol, ha nincs megfelelően lefárasztva.
2019. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Ezzel egyetértek. A gond csak az, hogy addig amíg nem tanulta ezeket meg, addig rombol és addig nincs semmiféle virág.


#2

Ezzel már nem igazán értek egyet. Én is így gondoltam illetve olvastam neten, ezért örültem, hogy majd milyen jó lesz. Nem lett. Sikerült egy nagyobb energiaszintű kutyát elhoznunk (ettől függetlenül imádjuk). Reggeltől estig kint vagyunk vele, fizikailag (állandó futkorászás, sétálás tanulása pórázzal, folyamatos játékok, labda visszahozás, rohangálás, stb.) és mentálisan (tanítás, falatkák keresése az orrával, stb.) is lefárasztjuk, sokszor KO, alig bír a helyére elmenni, hogy aludjon, van hogy ott helyben elalszik, mégis amikor legközelebb felkel, ha meglátja a virágot, szét is szedi.

2019. ápr. 2. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Kert elkerítve, kiskutya megtanítva, oda nem mehet be.

Ha a kiskutyán kölyköt értesz,bizony, a kölykök még "túlfűtöttek" általában, és ha lefárasztod is, gyorsan feltöltődnek.

2019. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!