Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen középkategóriás tasakos...

Milyen középkategóriás tasakos/ konzerv kaját vegyek? Kiskutya számára.

Figyelt kérdés

Pedigree van, de állítólag nem jó. Elfogy, mást vennék neki. Lehet, hogy ez miatt vakarózik.

Táp az meg a Concept for Life. Az jobb minőség.


2019. ápr. 3. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Spirit of nature, Pets Land, Dog Vital, ami jobbak mint a Pedigree.

Happy&Fitt, Happy Dog már a jó kategória.

2019. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőt megnézem. Mini junior kellene inkább, de jó a sima junior is. Lényeg, hogy gabonamentes legyen.
2019. ápr. 3. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Én Brit Premium táppal etetek. Van a Britnek kutyaszalámija (vagy minek nevezik), az jó minőség.

[link]

2019. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ausztriában élek. Remélem itt is kapni. Napok óta keresek rendes kaját, de ötletem nincs, mit vegyek. Mini junior kellene, amitől nem vakarózik..
2019. ápr. 3. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van Müller ott, van egy sajàtmàrkàs konzervjük. Még csirkeszìvet is talàltam benne, inkàbb pàstétom jellegű. Àtszàmìtva itt 8-900 ft egy db, és jò minőség. (Én csak a fogzàs időszakàban etettem.)
2019. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is vagy Müllerest vagy Rossmannosat adok neki, nagyon szereti, semmi baja tőle.
2019. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zooplusról rendeltem Animondát.

Lukullus is jó.


Olvasgass utána, mik az összetevői.

2019. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mini junior?? Konzervben? Már bocs de te normàlis vagy? Száraztápban van ilyen termèszetesen, de konzervben? Mit gondolsz mitöl lenne egy konzerv "mini"??
2019. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá, nekem macskám volt eddig.

Megnézem a zoopluson az előzőt. Onnan szoktam macskáknak rendelni.

2019. ápr. 3. 13:13
 10/10 A kérdező kommentje:

Lucullus gluténmentes, jó lehet. Alig várom, hogy elfogyjon ez a f.s minőség, ami itthon van.

Először a macskáknak boltban vettem a tasakosat, mert fő étel úgyis a táp. De már inkább rendelek normálisat. Igaz, ők whiskast soha nem ettek és annál rosszabbat.

2019. ápr. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!