Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy Foxi kutyám, nagyon szeretem, sajnos a párkapcsolatom rosszul sűlt el, a kutyus a nevemen van.

A volt barátnőmmel 1,5 ,velem 2,5 évet töltött a kutya.

Egyenlőre most nála van, az elmúlt másfél évben ott is volt a kutya, de most nem szeretném hogy a köztünk történtek után ott maradjon és persze hiányzik is.

Ott jelenleg családi ház udvarában tartják.

Én kertes ház 1. emeletén lakom, az udvar zárt, szomszédokat nem zavarja a kutyus, nekik is van.

Napközben nem hagyhatnám kint, de reggel és munka után(4 óra) kint lehetne,tudnám vinni sétálni, csak az a bizonyos 8 órát kéne a lakásban dekkolnia. Volt már lakásban hagyva többször is, sose volt gond.

Ti mit tennétek?


2019. ápr. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha a chip a neveden van, akkor elég ha bejelented hogy ellopta (akaratod ellenére elvitte, önerőből visszavenni nem tudod)


Vissza fogják adatni, akármit mond.

2019. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félre értesz, ezt mi meg tudjuk tárgyalni kultúráltan. A kérdés az hogy másfél év után érdemes-e kirángatni a környezetéből a saját érdekeim miatt.
2019. ápr. 3. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértesz* autocorrect bezavart. Szóval az a kérdése hogy jó ötlet-e elhozni csak azért mert hiányzik a kutyám? Tudom hogy ott is jó helye van, de kevesebbet foglalkoznak vele, nem viszik sétálni,nem tanítják stb..
2019. ápr. 3. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretnéd, vidd. Minden egészséges kutya átvált 1-2 hét alatt
2019. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!