Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Próbálta már vki ezt a fajtame...

Próbálta már vki ezt a fajtameghatározó tesztet? Bevált?

Figyelt kérdés

[link]


Menhelyi keverék kutyám van és semmit nem tudni a szüleiről, érdekelne, hogy "miből van".


2019. ápr. 3. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Épp most javasoltak egy applikációt. Dog scanner play áruházból. Ingyenes, majdnem pqontos is.
2019. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
XD 1 és te ezt komolyan veszed? 😂😂😂
2019. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem viccelt, de pontosságban pont olyan jó lehet, mint egy ilyen "dns-teszt"-nek mondott pénzlehúzás.
2019. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
A DNS teszt nem lehúzás...
2019. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Miért lenne pénz lehúzás?


Ha kíváncsi rá, tegye csak, legalább hiteles eredményt kap. Fajtán belüli szülők is meghatározhatók. Ha valami gubanc van, a Mastaff így ellenőrzi a kölykök származását

2019. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha valaki nem ért hozzá, minek okád ide mindeféle hülyeséget?


Én magam még nem csináltam ilyet, de amerikai csoportokban az Embark céget szokták használni sokan. Bár egy magyar labor sokkal egyszerűbb. Nyugodtan csinálj egyet.


Való igaz, azonos fajtán belül a szülőket is tesztelik ha úgy adódik hogy a kölyköknek nem biztos a származása és a fajtagondozó szervezet nem csak egy szedett vedett csőcselék hanem valóban fajtagondozó szervezet.

2019. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
1-es vagyok. Igen, leteszteltem. Mindig felismerte. Amúgy meg ha 30000 forintért megmondják, hogy milyen, akkor mi változik?
2019. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy tudni fogja. Mert kíváncsi rá.

Azt majd teszteld le hogy egy szőke hovawartot, egy sárga labradort és egy golden retrievert megtud e különböztetni. Vagy egy pomerániai törpespiccet a német kisspicctől. Vagy felismeri e a pitbullt vagy keveri a bullyval és az amstaffal. Vagy amerikai eszkimó kutya és szamojéd. Vagy parson russel és jack russel terrier.


Kíváncsi vagyok a te nagy alkalmazásod képese e erre.

Amúgy az az alkalmazás arra szolgál hogy a laikusoknak "segítsen" meghatározni egy fajtatiszta kutyát (valójában többet árt, mint használ) nem arra hogy megmondja az adott keverékben milyen fajták vannak

2019. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, esetleg tapasztalat?
2019. ápr. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!