Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordeaux-i dög megnyirasa...

Bordeaux-i dög megnyirasa nullás géppel?

Figyelt kérdés
Rettenetesen hullik a szore, hiaba van kikefelve. Lesz problémája abból ha géppel lenyiratom? Gondolom őszig visszanő
2019. ápr. 4. 11:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze mindenképpen kozmetikus...fürdés kikefélés...az érdekelt volna volt e valaki aki nyiratta is....
2019. ápr. 4. 14:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen rövid szőrű kutyát nem szabad nyírni.

Marad a fésülés.

Vannak ilyen kutyák, ez egyéni, nem csak egészségügyi gond okozhatja. Némelyiknél egyszerűen ilyen. :)

2019. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Végülis megszokhattam volna:)

De kefeles után pár perccel már de belőle. Nem is értem hogy nem kopaszodik:)))

2019. ápr. 5. 07:28
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Kozmetikusnál( kozmetikus vagyok) a nagy teljesítményű csapató gép kiviszi, de alap esetben a rövid szőrűeknél a padló állítja meg a szőr hullást.


De rengeteg rövid szőrű vendégünk van és még a francia bulldogból is kiviszi,de megszűnni sosem fog a hullás.


Hullani fog lenyírva is,csak kisebb lesz és nem látod,de ott lesz és alattomosabb is.


El kell fogadni,hogy rövid szőrűnek hullik ennyi.

Ha zavar a szőr akkor nem rövid szőrűt kellett volna választani,de sajnos sokan megszívják,mert azt hiszik a hosszabb szőr hullik jobban pedig a rövid a rosszabb.

2019. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez tok igaz..amikor valakinél hosszuszoru kutyát látok, első gondolat az, náluk mi lehet ha nálunk ennyi van.
2019. ápr. 7. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!