Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Depressziós kutya? -külföldi...

Questions11 kérdése:

Depressziós kutya? -külföldi munka

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg kényszerhelyzet áll fent az életemben, aminek következményeként külföldre költözöm. Egy éves kutyámmal eddig minden időt együtt töltöttünk, valószínüleg többet mint egy átlag kutya-gazda. Kénytelen vagyok az első hónapban a szüleimnél hagyni őt. Természetesen utána visszajövök érte. Eddig lakásban tartottam, ott pedig az udvaron lesz (nagy testű kutya, nagy mozgásigénnyel).

Úgy tudom, hogy gyakran kialakul a kutyáknál depresszió ilyen esetben. Volt ilyen tapasztalatotok? Hogy reagált a kutya miután újra a gazdájával lehetett? Sikerült kihevernie ezt az időszakot?

Előre is köszönöm!



2019. ápr. 5. 03:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én egyik kutyám már attól depressziós lett, hogy elkezdtem járni a gimibe...(nyáron meg kb végig velem volt, utána pedig 6-4-ig nem...)

Első hét után, mikor hazamentem és mentünk volna sétálni elkezdett remegni, nem evett, nem ivott egyik pillanatról a másikra. Gyorsan doki teljes labor, stb., majd kiderült, hogy az viselte meg a drágát, hogy nem vagyok vele.

Szerintem kezd el fokozatosan szoktatni, hogy nem lehet veled, akár úgy is, hogy hiába vagy otthon, kicsukod az előszobába.... Gondolom szüleid nem igen fognak vele foglalkozni....

2019. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Letelt az egy hónap, a jövőben hasonló problémákkal küszködők részére megosztom a tapasztalataimat:

Szerencsére a kutya teljesen egészséges. Az elmondottak alapján nagyon szomorú volt, és kifejezettem kezelhetetlen (amihez szükséges tudni azt is, hogy a szüleim sosem tudták kezelni a kutyakat)

Ugyanakkor nagy segitseg volt, hogy szeretet vette korul szuleim reszerol.

Atveszeltuk!

2019. máj. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!