Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Cesar...

Mi a véleményetek Cesar Millanról?

Figyelt kérdés
Plusz szerintetek is a pénz miatt ment hozzá a 2.felesége?
2019. ápr. 5. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
És az előadására csak ilyen pénzutalásos, emailből kinyomtatott jeggyel lehet menni, vagy másképp is be lehet jutni?
2019. ápr. 5. 14:18
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Egy félig jó kutyakiképző. A képzési módszerei lehetnek jók, de alapjaiban nem vesz tudomást a kutya természetes viselkedéséről, gondolkodásáról. Még Magyarországon is sok jobb kiképző van nála.


Tipikus pénzzel telepumpált showman.

2019. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egy kezdő kutyásnak segítség lehet a műsora, nekem is segített anno, amikor a kutya előtt még azt nézegettem, hogy egyáltalán mire kell majd figyelni, de azért nem a mindentudás kútfeje. Mindenesetre azért el lehet tőle lesni hasznos dolgokat.
2019. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Egy átlagos mexikói kutyakiképzői, akinek igazából papírja sincs róla és csak a tapasztalataira hagyatkozik. Nem mondom, hogy baj, de a műsorban is sokszor olyan alapvető dolgokkal megy szembe, ami felett nehéz elnézni... Ha munkakutyát kellene kiképeznie, akkor állítom, hogy elvérezne a feladaton, mert alkalmatlan lenne a kiképzésükre.
2019. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Vannak jó trükkjei ami hobbiból tartott kutyáknál bevállhat. A pórázon sétáltatás módszerét próbálgattam az enyémmel nem működött (vagy rosszul csináltam vagy a kutya nem értette vagy nem tudom). Az én kutyámnál pl nem tudná megcsinálni hogy elviszi tőlem és lemozgatja vagy bármi. A kutyát nem lehet mellőlem elvinni és egy ilyen pici kis pacák vissza rángatása a házba nem okozna neki problémát.

De amúgy szerintem vannak hasznos dolgok a műsorba az más dolog hogy valaki tudja alkalmazni valaki nem, esetleg az adott kutya nem reagál Ceasar módszerére és másképp kell, más módszerrel megközelíteni a helyzetet.

2019. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Családi kutyákhoz tökéletes a módszere, annó sokat néztem a sorozatokat és sikerrel alkalmaztam is pár trükköt. Amúgy picit szadista is néha, a nyakörv, amit "kifejlesztett" egyszerűen "zseniális"-a folytóban, ha fél percig normálisan viselkedik a kutya, lecsúszik a nyaka aljára és ha megint használni kéne, csökken a hatásfoka, de ez a cucc ott tartja a folytót, ahol a legjobban fáj=leghatásosabb.

Én biztos nem adnám oda neki a kutyámat, de sok teszetosza gazdinak bőven jó az ő módszere.


Ja, munkakutya képzésre alkalmatlan lenne, de mindig hangsúlyozza is, hogy ő nyugodt, engedelmes kutyákat képez, munkára meg a pörgős engedelmes a jó, ami fényévekkel magasabb kategória.


A pénzről meg: ki ne csinálná utána, ha lenne rá lehetősége?

2019. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Ert hozza. Mukodnek a dolgok.

Futtasd a kutyat,utana tanitsd,utana szeresd.

Ha nincs kifuttatva,nem viselkedik olyan jol.

2019. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!