Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Budapest legjobb...

Melyik Budapest legjobb allatorvosi rendeloje?

Figyelt kérdés

Ki mit ajanlana?

Altalanos kezelesre gondolok pl oltas. Korrekt aron korrekt kezelest szeretnek. 4. Keruletben lakom szoval inkabb a kozelebb esok erdekelnek de ha Budatetenyen van akkor az se baj.



2019. ápr. 6. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Oltásra bármelyik.
2019. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Oltás kb. bárhol. A többi meg szimpátia és betegség kérdése. Budapesten egyre több a "szakosodott" rendelő. Érdemes megnézni a közeli helyeket először akár kutya nélkül beszélgetni a váróban az emberekkel akik oda várnak, hogy mi a tapasztalat, megnézni az orvos fejét, hogy szimpatikus-e neked, oda adnád-e a kutyádat a kezébe stb. Aztán ez alapján választani "általános" orvost.
2019. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már Tétény is szóba jöhet akkor a Budatétényi Állatkórházat tudom ajánlani, bár elég drága az ellátás, de profik és korrektek.
2019. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Újpedt-vet. Van tapasztalatom. Több mint 20 éve kutyázom, de mióta megnyitottak odajárok ( ha csak nem ügyeleti időben történik baj). Nagyon kedvesek hozzáértőek. Ha netán olyan gond van ami nem a szakterületük, ajánlanak másik fokit ( ellenszembem a legtöbb rendelővel ahol injább kisérleteznek, csak oda vidd a pénzt)
2019. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi egyetem.
2019. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5.-nek.


Attól függ, hogy ki/mi van ügyeletben!

2019. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem szimpatikus az Újpest vet. Velem sose voltak még kedvesek, még a telefonban sem.


Mi a mancsokba járunk, itt is maradunk már. Ez se olcsó, de mindegyik állatorvost szeretem. És az asszisztensek nagyon jófejek! :)

2019. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ujpest vetbe jarunk jelenleg de mi nem mindig vagyunk megelegedve veluk. Nagyon aranyosak de ha egy dologrol kerdem kulon oket akkor mindegyiknek mas a velemenye pl egy ivartalanitasrol.
2019. ápr. 9. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás pont az a téma amiről megkérdezel 3 állatorvost és legalább 5 féle választ fogsz kapni. Nincs egységes állásfoglalás, és mindegyiküknek van valami meggyőződése (pl. szükséges/nem szükséges, ivarérés előtt/után stb.). de ugyanez a táplálás (barf/pray/száraztáp, nedvestáp, konzvert, főzött kaja, zöldség-gyümölcsetetés), vagy a féreghajtás, kulancs és bolhaírtás (szunyog) stb. Mindegyik mást mond.
2019. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kiderult hogy alvemhes a kutyunk de ez mar latszott mert nagyobbodot a cicije. Oltaskor (1hettel ivartalanitas elott) azt mondta az orvos hogy ha 1 honapon brlul nem mulik el menjunk vissza. Kovetkezo heten ment ivartalanitasra. 2 nappal kesobb visszamentunk kontrollra ahol egy masik orvos nezett ra (egyiktol kapott oltast masik mutotte es egy harmadik nezett ra kontrollnal) kozolte mar mar minket leszidva hogy teje van a kutyanak kerdeztr hogy volt e kolyke, nem volt. De a kutyanak van egy kis alvemhessege tele van tejjel a cicije es igy nem lett volna szabad megmuteni. En csak neztem hogy mit csinaljak hisz nem en vagyok az orvos. Kozolte hogy 2 honap utan szoktak mutani oket, es 2 honapig is eltarthat ameddig elmulik neki, de o bem ismeri a kutyat es nem tud mit mondani nem tudja mi mikor kezdodott. Kezelolap hianyaban visszamentunk mert papirt nem kaptunk arrol hogy alvemhes, szerencsenkre ott volt akkor mar az az orvos aki mutotte. O azt mondta nem volt teje meg mikor mutotte illetve o 1 honapra ra szokott muteni. Igy ez elmulhat magatol de a tejapasztot erdemes lehet neki adni hogy felgyorsitsa a gyogyulast.
2019. ápr. 10. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!