Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne legjobb kutyatáp?

Melyik lenne legjobb kutyatáp?

Figyelt kérdés

Egy belga juhász kutyát fogok venni a közeljövőben és annak szeretnék tápot venni.

Majd megkérdezem a kennelt is ahonnan veszem,hogy mivel etették.


Josera kutyatápot néztem az még árban is jó.

A julius k9 kutyatápról van valakinek véleménye?

Vagy esetleg a fit active táp?


jó minőségű tápot szeretnék ami árban nem olyan drága.

Emellett húst és zöldséget,gyümölcsöt kapna.



2019. ápr. 7. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen idős a kutya?
2019. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kölyökként vásárolnám 8 hetesen
2019. ápr. 7. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Innen bármelyik jó lehet

[link]

2019. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Josera ár érték arányban jó, nem a világ legszuperebb tápja, de a 800ft/kg-os áron hozza, amit kell: a hús szerepel első helyen az összetevőknél, sok vitamin van benne, plusz ami tök jó, hogy zöldkagyló is. Nekem az a bajom a kölyöktápjával, hogy csak szárnyas van benne és hogy kicsit sok benne a gabona, kukorica, rozs, réparozs, ha ezeket egybe vennék lehet megelőzné a hústartalmat, nem tudom, mert sajnos sehol nem találtam olyan tápleírást, ahol részleteik, hogy melyik összetevője hány százalékát teszi ki a tápnak (nem az analitikai összetevőkre gondolok!)

A julius k9 így összetétel alapján már egy sokkal jobb táp (ott ha figyeled részletezve is van,hogy melyik hús hány százalékát teszi ki a tápnak), a bárány, marha, hal sokkal jobb fehérjeforrás, mint a csirke. Olvastam egyébként cikket arról, hogy a gabonamentes étrend kutyáknál összefügghet szív és érrendszeri megbetegedésekkel, hogy ennek mennyi a valóságalapja nem tudom, mindenesetre a legtöbben jó véleménnyel vannak a gabonamentes tápokról. Kicsit sok a 30% fehérje nagytestű kölyöknek, erről mindenképp kérdezd meg a tenyésztőt, hogy lehet-e még, nekünk a 25%-ot javasolta.


Ha megengedsz egy javaslatot, akkor én a markus-mühle tápot nagyon ajánlom: [link] ez is marha, kacsa és hering, mint a julius k9, csak kicsit olcsóbb, 1000ft/kg és hatalmas előnye, hogy hidegen sajtolt, az így készült tápok sokkal jobban meg tudják őrizni a tápértéküket, továbbá ez is tartalmaz zöldkagylót, ami természetes ízületvédő, nagytestű kutyáknak nagyon hasznos. Ez GMO mentes és természetesen tartósítószermentes táp. Ha rendszeresen szeretnél mellé húst és zöldségeket adni, akkor is ideális választás lehet, több nyerses ismerősöm is ad kiegészítésként markus-mühle tápot és a többivel ellentétben ez nem borítja fel az emésztésüket, a székletük ugyanolyan, mintha csak nyerset ennének. Ez lehet annak is köszönhető, hogy azon kevés tápok egyike, ami egyáltalán nem puffad a gyomorban, hanem szétbomlik, így könnyebben emészthető és a gyomorcsavarodás veszélyét is csökkenti. Én elég sok tápot próbáltam már érzékeny gyomrú kutyával, nekem a markus-mühle nagyon bevált, de minden kutya más, ezt is figyelembe kell venni, szóval nem szabad csak mások tapasztalataira hallgatni, az a legjobb, ha te tapasztalod ki, hogy a te kutyádnak mi a legideálisabb.

2019. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!


A markus mühle táptól még nem is hallotam de tetszik árban is megfelelő.

Előtte beszélek majd az állatorvosunkkal és a tenyésztővel is.

2019. ápr. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!